בולדוג אנגלי

רקע כללי:

בשורשיו הרחוקים אי שם המאה ה-16, שימש הבולדוג האנגלי כאמצעי לגירוי ולחימה בשוורים. במהלך מאות השנים שחלפו, שימש הבולדוג האנגלי ככלב לוויה, לכן מדובר לרוב על כלבים רגועים וממושמעים. רוב הבולדוגים האנגליים יוצרים קשרים חזקים עם המשפחה המאמצת. מדובר על גזע אינטליגנטי שמעוניין לרצות את הבעלים, לכן תהליך הלמידה יהיה מהיר יחסית והכלב ילמד בקלות את כל מה שתדרשו ממנו.

מאפיינים:

מדובר על גזע בעל מראה קלאסי ואצילי הכולל מבנה מרובע ורחב, המעניק לו תחושה של כוח ועוצמה, פנים פחוסות והגולגולת רחבה המכילה מצח מלא בקמטים. חובבי הגזע יכולים להעיד על אחד מגזעי הכלבים המיוחדים ביותר, מאחר והבולדוג האנגלי ידוע בתור כלב רציני, מסור ונאמן. מדובר על גזע שזקוק לתשומת לב ויחס אישי מבעליו.

גודל:

מדובר על גזע נמוך יחסית, אך הבולדוג האנגלי מייצר תחושה אידיאלית של כוח וכבוד, המגיעים עם רגישות ובגרות. נחשב ככלב בינוני

31-40 ס"מ 

19-25 קילו

 

צבעים:

הצבעים המורשים לגזע לפי נתוני ההתאחדות הבינלאומית לכלבנות הם חום, לבן ומנומר

 

התאמה לילדים:

בשל רגליו הקצרות גופו הרחב ומשקלו ביחס לגודל, לא מדובר בכלב הכי "אתלט", ומכאן הבולדוג האנגלי יתקשה לעמוד בקצב פריקת האנרגיות של ילדים ולעיתים הילדים לא יבינו כי על הכלב לנוח דבר שעלול להקשות עליו.

הבולדוג האנגלי מאוד נהנה מלשחק עם ילדים ותמיד יגונן וירעיף אהבה.

 

אני ולדה ואני עומדת מאחורי רביבולושן דוגס. אנחנו מתמחים בייבוא והטסת כלבים גזעיים לארץ ונשמח לאתר עבורכם גורי בולדוג אנגלי המחזיקים בכל התעודות המתאימות. אני פועלת לחבר בין הכלב המתאים ביותר לכל לקוח, לצד טיפול בכל הבירוקרטיה הנדרשת לצורך ייבוא הכלבים מחו"ל. אנו פועלים תחת פיקוח ההתאחדות העולמית לכלבנות, במטרה להבטיח שמירה אדוקה על רווחת הגור ורווחת ההורים שלו, לצד הקפדה על חוקיות ובטיחות לכל אורך התהליך. לקבלת מידע נוסף, צרו קשר!

 

מתעניינים בבולדוג אנגלי? מלאו את הטופס

גלריית תמונות