מידע למתעניינים

לפני, אחרי ובזמן ההטסה - כל המידע

לפני הטסת כלבים לישראל, מה צריך לדעת?

לפני שנגיע עם חברנו הטוב לשדה התעופה בארץ המוצא ונעלה אל המטוס בדילוגים. קודם לכן נצטרך לדאוג לביורוקרטיה הכרוכה בהטסת כלבים לישראל. כגון; רישיון יבוא, טיפולים, השתלת שבב, תעודת בריאות, אישורים ועוד. כעת נפרט...

הטסת כלבים לישראל - כך עושים זאת נכון 

ראשית, ע"פ משרד החקלאות הישראלי, הטסת כלבים לישראל מחייבת קבלת רישיון יבוא שאושר ע"י מנהל השירותים הווטרינריים במשרד החקלאות הישראלי. הכלב צריך להיות לפחות בן 4 חודשים וחייב לעבור חיסון נגד כלבת, תילוע ונוגדני כלבת (בדיקות דם) – כל זה צריך להיעשות ע"י הווטרינר הממשלתי בארץ המוצא. 

בנוסף, הווטרינר הממשלתי צריך להנפיק עבורכם תעודת בריאות חתומה על ידו כאשר זו הונפקה עד 10 ימים טרם מועד ההטסה. 

כמו כן, תעודת הבריאות צריכה לכלול את האישורים הבאים: אישור שבעל החיים נבדק ואינו מראה סימני זיהום או כל מחלה מדבקת אחרת. אישור כי חיסון הכלבת התבצע בטווח ה-12 חודשים שקדמו לנסיעה, וחלף לפחות חודש מיום החיסון ועד הגעת הכלב לישראל. אישור כי רמת נוגדני הכלבת תקינה ע"פ הסטנדרט העולמי.

לבסוף, יש לשלוח את האישורים והתעודות (מתורגמים לשפה האנגלית) אל השירותים הווטרינריים במשרד החקלאות הישראלי. חשוב לקחת בחשבון את משך זמן ההתכתבות מול הגוף הממשלתי.

בזמן ההטסה, חשוב לדעת

בשדה התעופה של מדינת המוצא תצטרכו להגיע לטרמינל הקרגו (ולא לטרמינל הנוסעים). שם תחפשו את עמיל המכס של אותה חברת תעופה איתה אתם מטיסים את כלבכם. תתבקשו להציג בפניו את כלל האישורים והמסמכים הנדרשים במסגרת תהליך הטסת כלבים לישראל עליהם דיברנו בפסקה הקודמת.

בנוסף, תציגו את גור הכלבים ואת כלוב ההטסה. עמיל המכס יוודא כי הכלוב עומד בתקנות שנקבעו ע"י ארגון חברות התעופה הבינלאומי (IATA).

תקנות הארגון ברורות ומחמירות מאוד בנושא קניית כלבים וביחס הטיפול בבעלי החיים בזמן ההטסה. התקנות דורשות מכל חברות התעופה להתייחס ברכות ובזהירות רבה לכלבים אשר מועברים במשלוח אווירי (קרגו).

זכרו, במקרה הזה הגודל דווקא כן קובע – כלוב ההטסה חייב להיות בגודל הנכון בהתאם לגודל הכלב, כך שזה מבטיח נוחות ראויה בזמן הטסת כלבים לישראל. שימו לב שהכלוב לא בנוי מרשתות ושאינו על גלגלים. אחרת, תקבלו סירוב.

לאחר שתעברו בשלום את עמיל המכס, במקרה הטוב  הוא ינפיק עבורכם שטר מטען ואם אין ביכולתו לעשות זאת (יש מצב כזה), תבדקו עם חברת התעופה האם היא מוכנה להנפיק עבורכם את השטר ללא עמיל מכס (ישנן חברות שמוכנות ואחרות שלא) – אבל בואו נשמור על אופטימיות:) 

הגענו לישראל, מה עכשיו?

אם בארץ המוצא התהליך לקח מספר שעות.. תהליך הכניסה לישראל יהיה (לפחות) כפול בזמן. הסיבה לכך היא שתצטרכו לעבור דרך מספר גורמים שונים בכדי לשחרר את חברכם הטוב מהמכס. 

נתחיל בתשלומים וסגירת קצוות מול חברת התעופה, תשלומי מע"מ, מכס,  בדיקה וטרינרית אצל וטרינר מוסמך מטעם משרד החקלאות ולבסוף תשלומים עבור שהייתו של הגור בשדה התעופה עד שחרורו המלא. 

לאחר שתסיימו בגבורה (אני מקווה) את כל התהליך, תוכלו להתחבק ולהתאחד (סוף סוף בשקט) עם אהובכם החדש 🙂 אני כבר מתרגשת בשבילכם...

היי, קוראים לי ולדה...

אני שמחה שהגעתם לאתר שלי ומקווה שהתוכן עוזר לכם בשלב החשוב בו אתם נמצאים. בתור מישהי שכל-כך רצתה גור מסוים והתאכזבה מהסטנדרט הנמוך והעלויות הגבוהות שמציעים לנו בארץ, אני מבינה ללבכם. 

הגדרתי לעצמי חזון שכיום אני ממשת והוא לאפשר לכל אחת ואחד את הגור החלומי שאותו היא או הוא כל-כך רוצים. 

שירות הבוטיק של רביבלושן דוגס אותו אני מספקת ללקוחותיי, כמו הטסת כלבים לישראל, מוריד מעליהם את ההתעסקויות הכרוכות בהטסה ומבטיח גור חלומי שעונה בדיוק על הציפיות ולא פחות מכך. אני כאן כדי להעניק לכם שירות מקיף ומלא אמפתיה ואני אפילו לא מצפה מכם להאמין לי (בשלב הזה), אבל תאמינו למה שהלקוחות שלי מספרים.

עובדים עם פיקוח

הפעילות שלנו מפוקחת על ידי כל הגופים הרלוונטיים

ההתאחדות העולמית לכלבנות FCI

משרד החקלאות הישראלי

ABKC Nationals

ABKC Nationals

הלקוחות שלנו משתפים

לוקה - וולש קורגי פמברוק
ציפי אשת שיווק

לוקה הגיעה אלינו מאוקראינה בגיל 4 חודשים אחרי המתנה אינסופית להמלטה בארץ של גורת קורגי ג'ינגי'ת גזעית כמו שרצינו. לוקה היא כלבה מושלמת שולדה (Revivolytion) הביאה לנו מבית גידול איכותי ודאגה לכל התהליך: דאגה שהגור יעמוד בציפיות, נמשיך אל המעמד המרגש בשדה התעופה כשהכרנו לראשונה את לוקה ועד היום, כשהיא דואגת שלוקה בידיים טובות. זכינו לליווי מקצועי, דואג ואכפתי הכולל הכנה מקדימה והכוונה בגידול גור. הכל תקתק כמו שעון שוויצרי ומעבר לכל הציפיות.

שירן אלישע ענף הביטחון

אני רוצה להודות לאישה המדהימה הזאת ולדה היקרה ואני רוצה להודות לך על השירות האדיב שלך, לפני חודש וקצת רכשתי ממך את הדבר הכי יפה ומדהים בעולם. אני רוצה להודות לך שנתת לי את הזכות לקבל את לואי שלי הדבר המדהים הזה ושצעדת איתי וצועדת יד ביד, ליוות ומלווה אותי לאורך כל הדרך. את פשוט אלופה!!!! תודה רבה על התמיכה והעזרה🙏🏼 ממליצההההה בחוםםםםםם❤️❤️😘😘

ברק מלאכי ענך המסחר

אז ככה, מאחר ואני תימני ובודק לעומק כל דבר וגם בדר"כ לא מאמין באף אחד. ולדה רביבו היחידה בתחום הזה ששווה להטיס איתה כלב לישראל! ולדה הביאה אלינו במקצועיות ודאגה רבה את טוטה, את שמחה וזרוע עוד נטויה!!! איך אומרים בתימנית, שווה כול שקל???... האוווה!!

קורין סילא ענף השיווק

ליווי צמוד מקצועי ואנושי החל מבחירת הגור ועד ליום המאושר בו תחבקו את הגור שחלמתם עליו. ולדה היא קודם כל בנאדם עם לב ענק והיא תעשה הכל ותתגבר על כל קושי כדי שהגור יגיע בשלום. אין מילים, תודה ענקית

אבירם אלוני סטודרנט

אחרי לבטים רבים החלטתי לבחור בולדה לייבא כלב עבורי וזו הייתה בחירה מצויינת! היא אוהבת את עבודתה ומקצועית בטירוף! המשיכה ללוות אותי גם לאחר קבלת הגור ואפילו שידכה ביני לבין ספק ציוד ומזון לבעלי חיים שעשה לי הנחות משמעותיות! אין עלייך!

אייל לוי יבואן כלי שיט

ליווי צמוד מקצועי ואנושי החל מבחירת הגור ועד ליום המאושר בו תחבקו את הגור שחלמתם עליו. ולדה היא קודם כל בנאדם עם לב ענק והיא תעשה הכל ותתגבר על כל קושי כדי שהגור יגיע בשלום. אין מילים, תודה ענקית

רן נימני

ולדה מקצוענית אמיתית פשוט לבוא ולקחת .. כאחד שהתנסה בעבר ונכווה ולדה היא האיידול שלי חותם עלייה במיליון!

אורלי משיח ענף הקמעונות

כנות ואמינות גם לאחר קבלת הכלב תמיד קשובה מתעניינת ונכונה לעזור ולדה היקרה תודה זה לא ברור מאליו ישר כח

עופרי מלכה שיטרית יועצת השקעות

ולדה אישה יקרה שכולה לב טוב! תודה על הגשמת החלום, תודה על תמיכה וההתעניינות תמידית ♥️♥️

קארין שוקרון

בחורה מדהימה עם שירות ואמינות שלא נמצא באף מקום אחר!!! 😍❤ וגורה אריה (צ'או צ'או) הכי יפה שקיימת!

חוסם ענבר

ולדה היקרה את פשוט אדם מיוחד! אפשר לקצר כל הדיבורים לשתי מילים , את אלופה ... תמשיכי כמו שאת , שיהיה לך הרבה הצלחה וים של פרנסה ..