יבוא כלבים מחו"ל והטסה לארץ

עם Revivolution Dogs

מה תקבלו אצלנו?

הקודם
הבא

מה הליך יבוא כלבים מחו"ל והטסה לישראל מצריך?

כולנו מכירים את מילת המפתח המקושרת באופן טבעי לפעולות אשר חוצות יבשות והיא, כמובן, איך לא, ביורוקרטיה. כדי להטיס הנה את גור חלומותיכם (בעצמכם), ובעצם – עבור יבוא כלב מחו"ל, תאלצו להתחיל בהנפקת רישיון לייבוא כלבים מטעם משרד החקלאות הישראלי. 

לאחר השגת הרישיון, יש להנפיק מספר תעודות ואישורים אצל הווטרינר הממשלתי במדינת המוצא. מדובר על השתלת שבב משושה ע"פ התקן הישראלי, חיסון נגד כלבת בתוקף, טיפול נוגדני כלבת ותעודת בריאות ווטרינרית שהונפקה לא יותר מ-10 ימים טרם ההטסה ארצה. האישורים עבור יבוא כלב מחו"ל נדרשים לצורך יציאה מארץ המוצא וכניסתכם לישראל.  

את האישורים ואת תעודת הבריאות תציגו בפני עמיל המכס בשדה התעופה ולאחר מכן, תעברו תהליך של "הנפקת שטר מטען". מעבר לכך, אם אתם עדיין שוקלים ברצינות לבצע את ההטסה בעצמכם בעת יבוא כלבים לישראל, אני מציעה ללחוץ על כפתור ולעבור לעמוד "מידע למתעניינים", שם אני מפרטת על כל מה שצריך לדעת.

אם התעניינתם ביבוא כלב מחול, עוד יכול לעניין אתכם:

למה כדאי להטיס איתנו

רכישה בטוחה

רכישה בטוחה באה לידי ביטוי ב-3 נקודות עיקריות:
התאמה מלאה – בין אופי הגור לבעליו
הטסה בטוחה – ניסיון בייבוא כלבים לישראל
טיפול מול הרשויות – הן בישראל והן בארץ המוצא  

הלקוח במרכז

כולם אומרים שהם מעניקים שירות אישי אבל אני באמת מתכוונת לזה. אני מלווה את לקוחותיי באופן אישי מהרגע הראשון ועד הרגע בו קורה האיחוד בין הגור לבעליו המאושרים.

ניסיון עשיר

לאחר אינספור הטסות לאורך השנים ועבודה מול בתי הגידול המובילים בעולם, צברתי ידע והבנה עמוקה בסוגי הגזעים השונים, קשרים מעולים וניסיון עשיר שאלה הבסיס לביטחון עבור לקוחותיי.

הלקוחות מספרים!