הטסת כלבים לישראל

מה תקבלו אצלנו?

מה הליך יבוא כלבים מחו"ל והטסה לישראל מצריך?

כולנו מכירים את מילת המפתח המקושרת באופן טבעי לפעולות אשר חוצות יבשות והיא, כמובן, איך לא, ביורוקרטיה. כדי להטיס הנה את גור חלומותיכם (בעצמכם), ובעצם - עבור יבוא כלב מחו"ל, תאלצו להתחיל בהנפקת רישיון לייבוא כלבים מטעם משרד החקלאות הישראלי. 

לאחר השגת הרישיון, יש להנפיק מספר תעודות ואישורים אצל הווטרינר הממשלתי במדינת המוצא. מדובר על השתלת שבב משושה ע"פ התקן הישראלי, חיסון נגד כלבת בתוקף, טיפול נוגדני כלבת ותעודת בריאות ווטרינרית שהונפקה לא יותר מ-10 ימים טרם ההטסה ארצה. האישורים עבור יבוא כלב מחו"ל נדרשים לצורך יציאה מארץ המוצא וכניסתכם לישראל.  

את האישורים ואת תעודת הבריאות תציגו בפני עמיל המכס בשדה התעופה ולאחר מכן, תעברו תהליך של "הנפקת שטר מטען". מעבר לכך, אם אתם עדיין שוקלים ברצינות לבצע את ההטסה בעצמכם בעת יבוא כלבים לישראל, אני מציעה ללחוץ על כפתור ולעבור לעמוד "מידע למתעניינים", שם אני מפרטת על כל מה שצריך לדעת.

אם התעניינתם ביבוא כלב מחול, עוד יכול לעניין אתכם:

הלקוחות שלנו משתפים

לוקה - וולש קורגי פמברוק
ציפי אשת שיווק

לוקה הגיעה אלינו מאוקראינה בגיל 4 חודשים אחרי המתנה אינסופית להמלטה בארץ של גורת קורגי ג'ינגי'ת גזעית כמו שרצינו. לוקה היא כלבה מושלמת שולדה (Revivolytion) הביאה לנו מבית גידול איכותי ודאגה לכל התהליך: דאגה שהגור יעמוד בציפיות, נמשיך אל המעמד המרגש בשדה התעופה כשהכרנו לראשונה את לוקה ועד היום, כשהיא דואגת שלוקה בידיים טובות. זכינו לליווי מקצועי, דואג ואכפתי הכולל הכנה מקדימה והכוונה בגידול גור. הכל תקתק כמו שעון שוויצרי ומעבר לכל הציפיות.

שירן אלישע ענף הביטחון

אני רוצה להודות לאישה המדהימה הזאת ולדה היקרה ואני רוצה להודות לך על השירות האדיב שלך, לפני חודש וקצת רכשתי ממך את הדבר הכי יפה ומדהים בעולם. אני רוצה להודות לך שנתת לי את הזכות לקבל את לואי שלי הדבר המדהים הזה ושצעדת איתי וצועדת יד ביד, ליוות ומלווה אותי לאורך כל הדרך. את פשוט אלופה!!!! תודה רבה על התמיכה והעזרה🙏🏼 ממליצההההה בחוםםםםםם❤️❤️😘😘

ברק מלאכי ענך המסחר

אז ככה, מאחר ואני תימני ובודק לעומק כל דבר וגם בדר"כ לא מאמין באף אחד. ולדה רביבו היחידה בתחום הזה ששווה להטיס איתה כלב לישראל! ולדה הביאה אלינו במקצועיות ודאגה רבה את טוטה, את שמחה וזרוע עוד נטויה!!! איך אומרים בתימנית, שווה כול שקל???... האוווה!!

קורין סילא ענף השיווק

ליווי צמוד מקצועי ואנושי החל מבחירת הגור ועד ליום המאושר בו תחבקו את הגור שחלמתם עליו. ולדה היא קודם כל בנאדם עם לב ענק והיא תעשה הכל ותתגבר על כל קושי כדי שהגור יגיע בשלום. אין מילים, תודה ענקית

אבירם אלוני סטודרנט

אחרי לבטים רבים החלטתי לבחור בולדה לייבא כלב עבורי וזו הייתה בחירה מצויינת! היא אוהבת את עבודתה ומקצועית בטירוף! המשיכה ללוות אותי גם לאחר קבלת הגור ואפילו שידכה ביני לבין ספק ציוד ומזון לבעלי חיים שעשה לי הנחות משמעותיות! אין עלייך!

אייל לוי יבואן כלי שיט

ליווי צמוד מקצועי ואנושי החל מבחירת הגור ועד ליום המאושר בו תחבקו את הגור שחלמתם עליו. ולדה היא קודם כל בנאדם עם לב ענק והיא תעשה הכל ותתגבר על כל קושי כדי שהגור יגיע בשלום. אין מילים, תודה ענקית

רן נימני

ולדה מקצוענית אמיתית פשוט לבוא ולקחת .. כאחד שהתנסה בעבר ונכווה ולדה היא האיידול שלי חותם עלייה במיליון!

אורלי משיח ענף הקמעונות

כנות ואמינות גם לאחר קבלת הכלב תמיד קשובה מתעניינת ונכונה לעזור ולדה היקרה תודה זה לא ברור מאליו ישר כח

עופרי מלכה שיטרית יועצת השקעות

ולדה אישה יקרה שכולה לב טוב! תודה על הגשמת החלום, תודה על תמיכה וההתעניינות תמידית ♥️♥️

קארין שוקרון

בחורה מדהימה עם שירות ואמינות שלא נמצא באף מקום אחר!!! 😍❤ וגורה אריה (צ'או צ'או) הכי יפה שקיימת!

חוסם ענבר

ולדה היקרה את פשוט אדם מיוחד! אפשר לקצר כל הדיבורים לשתי מילים , את אלופה ... תמשיכי כמו שאת , שיהיה לך הרבה הצלחה וים של פרנסה ..