קניית כלבים מחו"ל - כל מה שחשוב לדעת

מחפשים מידע על קניית כלב מחו״ל? קניית כלבים מחול קוסמת לאנשים רבים, בגלל האפשרות לקנות גזעי כלבים שלא קיימים בארץ, ברמה שלא תמיד קיימת בארץ. אבל מדובר על תהליך בירוקרטי מסובך, שחייבים לבצע דרך חברת שילוח ולכן, חשוב לבצע אותו עם חברה שיש לה מומחיות וניסיון ספציפי בתחום קניית כלבים מחו"ל.   אז מה חשוב לדעת - לפני שקונים כלבים מחו"ל?

קניית כלבים מחול - מה צריך לבדוק?

לפני שקונים כלב בחו"ל, צריך לבצע שורה של בדיקות, שיבטיחו לכם כלב בריא וגזעי, ממגדל איכותי ואמין. לכן, אם רוצים לקנות כלב בחו"ל מחנות חיות למשל, חשוב לבדוק כי מדובר על מקום נקי, מקצועי ורציני, שבו שומרים על רמה טובה של ניקיון ותנאי גידול הולמים, כמו מים ומזון, אוורור, מיזוג, ללא צפיפות, אבל גם לבצע בדיקה וטרינרית ולוודא שקיים אישור של התאחדות הכלבנים, על כלב גזעי.

קניית כלבים מחול עם הצוות המקצועי והמקיף של רביבולושן מספקת לכם שקט נפשי מלא:

כשמדובר בקניית כלב מחול, הצוות דואג לאיתור הגורים רק בבתי גידול המפוקחים על ידי ההתאחדות העולמית לכלבנות FCi וכן לבדיקה וטרינרית אצל וטרינר שאינו קשור למוכר, כדי לוודא כי מדובר על כלב בריא.

צוות רביבולושן דוגס מספק לבעלי הכלב החדשים תמונות וסרטונים של הגור ושל ההורים, מידע מלא על השושלת, תאריך לידה ומחיר סופי, הכולל את כל האלמנטים הכלולים בשירות - כדי שאתם לא תצטרכו לדאוג!

בדיקות לפני קניית גור כלבים בחו"ל

חשוב לוודא שהגור לפחות בן 3 חודשים וכי הוא מחוסן, לפחות בחיסון משושה וחיסון נגד כלבת.

החוק הישראלי מחייב גם לבצע בדיקת נוגדני כלבת ועיון יסודי בפנקס החיסונים של הכלב. יחד עם זאת, קיימים לא מעט פנקסי חיסונים מזויפים, שיכולים לסכן את הקנייה שלכם בדרכים רבות ולכן כדאי גם לבדוק את מצב הבריאות של הכלב באופן אובייקטיבי אצל וטרינר שלא קשור למגדל.

עם הטיפול המקצועי של צוות רביבולושן, הגור שלכם יגיע לארץ החל מגיל 4 חודשים וזאת לאחר שביצע בדיקת דם לנוגדני כלבת, לצד כל החיסונים: כלבת, שבב, משושה ותילוע - ללא כל מאמץ מצדכם!

קניית כלבים מחו"ל

הטסת כלב לארץ מחו"ל

חשוב לבדוק מבעוד מועד, מהם התנאים של חברת התעופה שלכם לגבי הטסת כלבים מחו"ל, כי חברות תעופה שונות מציבות דרישות שונות. חשוב לוודא כי הכלב אכל ושתה מספיק לפני הטיסה, בייחוד אם מדובר על גור. יש לרפד את הכלוב בשמיכה נוחה ומשטחים סופגים לצרכים. רצוי להשאיר לו צעצוע ולוודא שיש לו מספיק פתחי נשימה. ככלל, קניית כלבים מחו"ל מחייבת עמידה בדרישות מחמירות.

אין ספק כי מדובר על משימה מורכבת, אבל עם שירות הבוטיק של רביבולושן, המשימה הופכת להיות פשוטה:

אתם מקבלים שירות מקצועי, של צוות מנוסה ואמין, הפועל בהתאמה מלאה לדרישות הרשויות בארץ ובארץ המוצא של הגור, מטיס את הגור בתהליך הטסה חוקי ובטוח ומוודא, שאתם תקבלו את החבר החדש למשפחה, כשהוא מוכן, בריא ומטופל עבורכם.

קניית כלב מחו״ל - לסיכום:

איתור וקנייה של כלבים גזעיים בחול זו המומחיות שלנו! הניסיון והידע שלנו מאפשר לנו לבצע עבורכם את כל הבדיקות, להשיג את כל האישורים הנחוצים ובעיקר - לבצע בדיקות התאמה של הגור אליכם, כדי שתוכלו למצוא את הכלב בחו"ל שיהפוך עבורכם לחבר לכל החיים!

אז אם גם אתם רוצים לקנות בחו"ל כלב גזעי, בריא, שעבר את כל הבדיקות והחיסונים, לעבור בשלום את תהליך ההטסה ולקבל את הכלב שלכם כשהוא בריא ושלם - דברו איתנו! 

קניית כלב מחול מעולם לא היתה קלה יותר. בהצלחה בתהליך!

מאמרים נוספים

יבוא כלב לישראל - למי אפשר לפנות על מנת להגשים את החלום?

אחת ולתמיד: כמה עולה לקנות כלב?

אנשים רבים מחפשים בנרות אחר הכלב המושלם ביותר עבורם, מאחר ורבים מעוניינים לצרף חבר נוסף למשפחה. אך יש לזכור כי לא כל כלב יתאים לצרכים

רועה קווקזי

רועה קווקזי - נאמן, חזק ואמיץ

אין ספק כי כל מי שמעוניין בכלב גדול ומרשים, יתעניין בכלב מגזע רועה קווקזי. מדובר על כלב חזק ועוצמתי, המגיע למשקל של 70 ק"ג ולגובה