אחת ולתמיד: כמה עולה לקנות כלב?

אנשים רבים מחפשים בנרות אחר הכלב המושלם ביותר עבורם, מאחר ורבים מעוניינים לצרף חבר נוסף למשפחה. אך יש לזכור כי לא כל כלב יתאים לצרכים ולרצונות שלכם, מאחר ובסופו של דבר, מדובר על יצור חי, בעל אופי ורצונות משלו. לכן אנשים רבים יעדיפו לרכוש מראש כלב גזעי, בעל מאפייני אופי ברורים. לכל גזע יש את היתרונות והחסרונות שלו, לכן ניתן להתאים בקלות את הכלב המתאים ביותר לכל בית ולכל משפחה. אך חשוב לזכור כי המחיר של כלב גזעי אינו זול במיוחד, מאחר ולכל גזע יש את המחירון שלו. יש לזכור כי כלבים "גזעיים" הנמכרים במחיר נמוך מהממוצע, יהיו לרוב כלבים מעורבים, או לחילופין, כלבים שנוצרו כתוצאה מזיווג בתוך המשפחה. לכן מומלץ להימנע מרכישת כלבים אלו, מאחר ולרוב הם יסבלו ממבנה גוף מעוות ומבעיות גנטיות שונות.

כמה עולה לקנות כלב ומה משפיע על המחיר?

המחיר של כלב גזעי משתנה בהתאם לגזע הכלב וסוג בית הגידול שממנו הוא מגיע. בתי גידול מקצועיים ואיכותיים יגבו מחיר גבוה יותר, מאשר אנשים העוסקים ברביית כלבים באופן פרטי. אך בית הגידול המקצועי והמפוקח יוכל להבטיח לכם כלב טהור גזע, שהזהות של שני ההורים שלו ידועה ומתוכננת היטב. לעומת זאת, כלבים שמגיעים ממקורות לא מוסמכים, אינם מחזיקים בתעודות המתאימות ואילן היוחסין שלהם אינו ידוע. כלבים אלו יגיעו במחיר נמוך יותר, אך אין שום ערובה לסוג ולאופי הכלב שתקבלו. לכן מומלץ תמיד לבחור כלב שמגיע מבית גידול מקצועי ומפוקח, על מנת להבטיח לעצמכם את הבחירה האידיאלית ביותר עבורכם. כמו כן, יש לזכור כי ישנם גזעי כלבים יקרים ונדירים יותר, לעומת גזעים פופולאריים וזולים יותר. לכן המחיר תלוי באופן מהותי גם בגזע הכלב שתבחרו לעצמכם.

מה כדאי לדעת לגבי רכישת כלבים גזעיים?

כדאי לזכור כי אחת הדרכים היעילות ביותר להבטיח לעצמכם כלב גזעי ואיכותי, היא לייבא אותו מחו"ל. לא פעם המחירים בחו"ל יהיו זולים יותר, למרות התהליך הבירוקרטי שתאלצו לעבור, על מנת להכניס את הכלב לארץ. אך לרוב מדובר על השקעה משתלמת יותר, מאחר ומעבר למחיר הנוח מדובר גם על כלבים גזעיים ואיכותיים, המגיעים עם כל התעודות המתאימות. תוכלו לבחור מבין מגוון עצום של גזעי כלבים, שכלל אינם מצויים בארץ.

אנו ברביבולושן דוגס נשמח לספק לכם כלבים טהורי גזע, המגיעים מבתי הגידול האיכותיים והאמינים ביותר. אנו מתמחים בייבוא כלבים גזעיים לארץ ומספקים שירותי בוטיק, שיבטיחו לכם ליווי מלא לכל אורך התהליך. אנו נטפל עבורכם בכל הפן הבירוקרטי של ייבוא הכלבים לארץ, כולל ההתמודדות עם הדרישות השונות בארץ ובארץ המוצא. כמו כן, אנו נדאג לכל הטיפולים הווטרינריים הנדרשים ונוודא כי מדובר על גור גזעי, המגיע מבית גידול מוכר ומפוקח. לקבלת מידע נוסף, צרו קשר!

מאמרים נוספים

יבוא כלב לישראל - למי אפשר לפנות על מנת להגשים את החלום?

אחת ולתמיד: כמה עולה לקנות כלב?

אנשים רבים מחפשים בנרות אחר הכלב המושלם ביותר עבורם, מאחר ורבים מעוניינים לצרף חבר נוסף למשפחה. אך יש לזכור כי לא כל כלב יתאים לצרכים

רועה קווקזי

רועה קווקזי - נאמן, חזק ואמיץ

אין ספק כי כל מי שמעוניין בכלב גדול ומרשים, יתעניין בכלב מגזע רועה קווקזי. מדובר על כלב חזק ועוצמתי, המגיע למשקל של 70 ק"ג ולגובה