כלב גזעי - קווים לדמותו

אנשים רבים מעוניינים לגדל כלב גזעי, מאחר ומדובר על כלב שאינו מכיל הפתעות מיוחדות. לכל גזע יש את המאפיינים הייחודיים עבורו, לכן ישנו סיכוי גבוה שתקבלו בדיוק את כלב החלומות שלכם. מומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע מהתחום, על מנת להבטיח לעצמכם את גזע הכלב המתאים ביותר לסגנון החיים שלכם. למשל, אנשים אקטיביים ופעילים, יוכלו ליהנות מבן לוויה אנרגטי, שישמח להתלוות אליהם לריצה או טיול ארוך בחיק הטבע. לעומת זאת, גזעים אחרים יתאימו יותר לאנשים שאינם נהנים מפעילות גופנית, כגון פנסיונרים או אנשים שעובדים במשך רוב שעות היום. חשוב לבצע את ההתאמה האידיאלית בין הכלב לבעליו, על מנת למנוע מצבים של נטישה או אכזבה בהמשך הדרך.

כלב גזעי – על מה חשוב לתת את הדעת?

קודם כל, יש לזכור כי גזעי הכלבים השונים נוצרו על מנת לבודד תכונות אופי מסוימות. חלק מהגזעים נחשב לכלבי שמירה מעולים, לעומת גזעים אחרים שייהנו ללוות אתכם לביקור בים או לריצת בוקר בפארק. לכל גזע יש את היתרונות והחסרונות שלו, כך שתוכלו לדעת מראש מה בדיוק תקבלו. כל גזע מאופיין במזג ספציפי, גודל ידוע מראש ואפילו תוחלת חיים ממוצעת. גזעי כלבים קטנים למשל, ידועים בתור מאריכי חיים ויכולים להגיע עד ל- 20 שנה. לעומת זאת, כלבים גדולים ניחנו בתוחלת חיים קצרה יותר, שעומדת לרוב על 10 – 12 שנה לכל היותר. עם זאת, יש לזכור כי בשלב הרבייה המלאכותית, לכל גזע יש גם נטייה גנטית לבעיות בריאות מסוימות, כגון בעיות נשימה, בעיות במערכת העיכול, בעיות במערכת השלד וכדומה. לכן חשוב לקחת זאת בחשבון ולבחון היטב את הגזע שבחרתם ואת בית הגידול שממנו הוא הגיע. בתי גידול מקצועיים ידאגו לספק לכם גורים עם אילן יוחסין ידוע, שמקטין משמעותית את הסיכון למחלה גנטית.

כל היתרונות של כלב גזעי 

אומנם ישנם לא מעט יתרונות באימוץ של כלבים מעורבים, אך לא ניתן כלל להשוות אותם לרכישה של כלב גזעי. כלב גזעי לעולם לא יפתיע אתכם עם בעיית התנהגות לא צפויה או טמפרמנט מסוים, מאחר ומדובר על כלבים שהעתיד שלהם ידוע מראש. ניתן לדעת מראש מה יהיה האופי של הכלב והנטיות הטבעיות שלו, דבר שיקל עליכם לבחור את הכלב המושלם ביותר עבורכם, ללא שום חשש מכלב שאינו מתאים לאופי או ליכולות שלכם. 

אנו בחברת רביבולושן דוגס נשמח לספק לכם כלב גזעי, המותאם באופן מושלם לצרכים ולרצונות שלכם. אנו מתמחים בייבוא כלבים מחו"ל, כולל כל ההליך הבירוקרטי בארץ ובארץ המוצא. אנו מקפידים לעבוד אך ורק עם בתי גידול מוכרים ומקצועיים, הנמצאים תחת הפיקוח של ההתאחדות העולמית לכלבנות. כל התהליך מתבצע בצורה חוקית ובטיחותית לחלוטין, על מנת לשמור על רווחת הכלב. לקבלת מידע נוסף, צרו קשר!

מאמרים נוספים

יבוא כלב לישראל - למי אפשר לפנות על מנת להגשים את החלום?

אחת ולתמיד: כמה עולה לקנות כלב?

אנשים רבים מחפשים בנרות אחר הכלב המושלם ביותר עבורם, מאחר ורבים מעוניינים לצרף חבר נוסף למשפחה. אך יש לזכור כי לא כל כלב יתאים לצרכים

רועה קווקזי

רועה קווקזי - נאמן, חזק ואמיץ

אין ספק כי כל מי שמעוניין בכלב גדול ומרשים, יתעניין בכלב מגזע רועה קווקזי. מדובר על כלב חזק ועוצמתי, המגיע למשקל של 70 ק"ג ולגובה