גולדן רטריבר

רקע כללי:

כלבים מסוג גולדן רטריבר הם כלבים אשר נהוג לחלקם לשתי קבוצות עיקריות, אשר נבדלות אחת מהשנייה במראה שלהן. הקבוצה הראשונה היא קבוצה אנגלית – מדובר על כלבים נמוכים יותר, בעלי עצמות כבדות יחסית ופרווה בהירה מבחינת הצבע וארוכה מבחינת האורך. הקבוצה השנייה היא קבוצה אמריקאית, אשר מכילה כלבים גבוהים יותר ורזים מבחינת מבנה הגוף שלהם, אך חוץ מזה המאפיינים של הקבוצה הראשונה דומים למאפיינים של הקבוצה השנייה. העיניים של כלבי הגולדן רטריבר הן עיניים עם הבעה מורגשת, והאף שלהם הוא אף בצבע שחור. ככל שכלב זה מתגבר, הוא נעשה חסון יותר, ושרירי הרבה יותר.

מאפיינים:

כלבי הגולדן רטריבר הם כלבים המאופיינים בביטחון רב ומורגש מאוד, אשר בא לידי ביטוי בסופו של דבר בדרך שבה הכלבים האלה הולכים וזזים. מדובר על כלב מאוד מאוד אתלט, זאת כאשר מצד שני, מדובר על כלבים רגועים מאוד, שלווים מאוד, בעלי הבעות חיבה רבים מאוד. לכלבי הגולדן רטריבר יש פרווה כפולה – פרווה חיצונית רכה למדי, ופרווה תחתונה אשר נחשבת לעמידה ממים, כך שהיא שומרת תמיד על חום הגוף של כלבים אלה. כלבי גולדן רטריבר מנשירים את הפרווה שלהם, וכך הם בעצם מותאמים לכל עונות השנה.

גודל:

כלבי גולדן רטריבר הם כלבים גבוהים, המגיעים לגובה שיא של כשישים סנטימטרים, ומבחינת משקל, מדובר על כלב במשקל מקסימלי של שלושים קילוגרמים בסך הכל.

צבעים:

הפרווה של כלבי הגולדן רטריבר היא פרווה בהירה מבחינת הצבע שלה.

התאמה לילדים:

כלב זה הוא כלב משפחתי ונאמן מאוד למשפחה שלו. האופי של כלב זה, הופך אותו לעדין מאוד ורגיש לילדים, וגם סובלני מאוד כלפי בעלי חיים אחרים.

מתעניינים בגולדן רטריבר? מלאו את הטופס

גלריית תמונות