פאג

רקע כללי:

הפאג הוא אומנם כלב קטן, אך יפתיע אתכם סל התכונות הרחב של גזע הכלבים הזה, שיכול להיות מצד אחד מקסים, שובב, וכיוצא בזאת. הפאג, הוא גזע כלבים קטן וקומפקטי, בעל מבנה גוף שרירי ומרובע במעט. ארץ המוצא של כלבי הפאג, זהה לארץ המוצא של כלבי הפקינז, ומשם גם הדמיון בין שני זני הכלבים הללו במציאות.

מאפיינים:

כלבי הפאג מחזיקים בידם סל רחב ומגוון של תכונות. ראשית, הם יכולים להיות כלבים עקשנים למדי, ומאידך, הם עשויים להיות כמעין ליצנים מצחיקים, שלא מפסיקים לנסות ולבדר את בני הבית. כלבי הפאג הם לא כלבי שמירה מבחינת האופי שלהם, שכן כלבי הפאג ידידותיים מאוד לאנשים זרים וחדשים להם. בנוסף, הנביחה של הפאג עמומה ולא בולטת למדי.

גודל:

כלב פאג גודל, מגיע סך הכל לגודל מקסימלי של 6-12 קילוגרמים במקסימום, והגובה המקסימלי של כלב פאג בוגר מגיע עד ל28 סנטימטרים. מבחינה גופנית, כלבי פאג הם כלבים בעלי ראש גדול מאוד בצורה יחסית לגוף שלהם. מהצד, הפנים של כלבי הפאג עשויות להיראות לנו שטוחות, ללא שום בליטות מעל הסנטר או מעל אזור הלוע. לכלבי הפאג יש עיניים בצבע כהה, והצורה של העיניים של כלבי הפאג דומות לצורה של כדוריות קטנות. כלבי הפאג מאופיינים בעיקר בשל הקמטים שלהם בפנים, קמטים שהופכים את הכלב לבולט יותר מבחינה ויזואלית.

צבעים:

הפרווה של כלבי הפאג הינה פרווה צפופה, קצרה מאוד באורכה, ובעלת אורך אחיד למדי. הפרווה של כלבי הפאג, עשויה להגיע בצבעים רבים, זאת לדוגמת – אפור, שחור, לבן, וחום.

התאמה לילדים:

כלבי הפאג ידועים בתור כלבים טובים מאוד עם אוכלוסיות צעירות, למרות שהם לא אוהבים להוציא אנרגיה זמן רב (עצלנים כבר אמרנו?).

מתעניינים בפאג? מלאו את הטופס

גלריית תמונות