פודל

רקע כללי:

הפודל הוא אחד מהכלבים הגזעיים המוכרים ביותר בעולם. הוא צוטט בעבר בעשרות שירים, ספרים, סרטים, וכיוצא בזאת. הפודל, נחשב לאחד מהכלבים הנחשקים ביותר בעולמות של תחרויות הכלבים השונות. הוא מוכר בעיקר בתור כלב יפה, מרהיב, בעל לוק יוקרתי ומרשים. הפודלים, מאופיינים מאז ומתמיד עם בני המעמד העשיר והגבוה בעולם, בעיקר בשל העלויות הגבוהות של כלב זה לאורך השנים.

מאפיינים:

כלב הפודל, הוא כלב היפו אלרגני, כלומר, הוא מאופיין פרווה אשר כמעט ולא מנשירה, דבר אשר יכול להיות נהדר לאנשים אלרגנים, או לאנשים עם אובססיה לניקיון מאידך. הפודל, נחשב לאחד מהכלבים הכי חכמים בעולם, וכתוצאה מכך, קל מאוד לאלף את הפודל למחיה בבית. הפודל הוא כלב בעל אנרגיות רבות, ועל כן הוא דורש מספר טיולים יומיים.

גודל:

טי-קאפ: מתחת ל 24 ס"מ

טוי: 24-28 ס"מ

ננסי: 28-35 ס"מ

בינוני: 35-45 ס"מ

גדול: 45-60 ס"מ

צבעים:

הפודל, הוא כלב אשר מאופיין בשכבה אחידה וצפופה למדי של פרווה, זאת כאשר מדובר לרוב על פרווה צמרית מאוד, או פרווה מתולתלת במקרים אחרים. הפודל, לרוב מגיע עם פרווה באחד מהצבעים הבאים אדום, אפרסק, שוקולד, כסף, לבן, או שחור.

התאמה לילדים:

ככלל, הפודל הוא כלב חברותי מאוד, אשר לרוב מסתדר גם עם בני אדם, וגם עם בעלי חיים אחרים. הפודל הוא כלב אנרגטי מאוד, אשר אינו זקוק לתעסוקה רבה לאורך שעות היום. הוא בהחלט יכול לבלות שעות רבות בשמחה עם הילדים שלכם.

 

אני ולדה ואני עומדת מאחורי רביבולושן דוגס. אנחנו מתמחים בייבוא והטסת כלבים גזעיים לארץ ונשמח לאתר עבורכם גורי בולדוג אנגלי המחזיקים בכל התעודות המתאימות. אני פועלת לחבר בין הכלב המתאים ביותר לכל לקוח, לצד טיפול בכל הבירוקרטיה הנדרשת לצורך ייבוא הכלבים מחו"ל. אנו פועלים תחת פיקוח ההתאחדות העולמית לכלבנות, במטרה להבטיח שמירה אדוקה על רווחת הגור ורווחת ההורים שלו, לצד הקפדה על חוקיות ובטיחות לכל אורך התהליך. לקבלת מידע נוסף, צרו קשר!

 

מתעניינים בפודל? מלאו את הטופס

גלריית תמונות