קוקר ספניאל

רקע כללי:

כלב הקוקר ספניאל הוא כלב בעל מבנה גוף בינוני, המאופיין בעיקר בזכות ים של אנרגיה שכלב זה מחזיק בידיו. פרוות המשי של כלבי הקוקר ספניאל היא פרוות משי פשוט מרהיבה ביופיה, והפרווה של כלב זה היא ללא ספק אחד מהמאפיינים הבולטים של גזע הכלבים הנ"ל. הפרווה המרשימה של כלב זה, גורמת לו להיראות גדול וכבד יותר ממה שהוא באמת.

מאפיינים:

כלב קוקר ספניאל הוא כלב ידידותי מאוד, שמח, נלהב, והוא נהדר עם משפחות ועם ילדים. כאשר אנשים זרים מגיעים לבקר, כלב הקוקר ספניאל עשוי לקשקש בזנב ולהראות את ההתרגשות הרבה שלו. לא מדובר על גזע דומיננטי מאוד, ולמעשה, מדובר על לב צייתן ורגוע גם בחברה של אנשים זרים שאינם מכירים אותו. הקוקר ספניאל הוא כלב ידידותי גם לכלבים אחרים, ולא אמורה להיות בעיה מחברה של כלבים נוספים במחיצתו. בנוסף, כלב זה מסתדר מצוין גם עם חתולים. קוקר ספניאל הוא כלב שאוהב מאוד לשחק, והוא סובלני ומקבל מאוד גם ילדים קטנים. הקוקר ספניאל צריך כמה שיותר תשומת לב של אנשים.

גודל:

הגודל של כלב קוקר ספניאל ממוצע הוא גודל בינוני מאוד כאמור. כלב קוקר ספניאל זכר ממוצע, מגיע למשקל מרבי של 14 קילוגרמים, ולגובה מקסימלי של כ40 סנטימטרים. הראש של כלבי הקוקר ספניאל הוא ראש בצורה של כיפה, והאוזניים שלו הן אוזניים ארוכות ומתנדנדות. האוזניים של הקוקר ספניאל, הן אוזני פרווה ארוכות, שמזכירות במראה שלהלן נוצה. לכלב הקוקר ספניאל יש עיניים עגולות ואף ארוך מאוד.

צבעים:

הצבע הפופולארי ביותר של כלב הקוקר ספניאל הוא חום.

התאמה לילדים:

כלב הקוקר ספניאל הוא כלב אשר נחשב לנהדר עם משפחות ועם ילדים בפרט!

 

מתעניינים בקוקר ספניאל? מלאו את הטופס

גלריית תמונות