קינג צ'ארלס

רקע כללי:

קינג צ'ארלס הוא כלב קטן, אשר מוכר בתור כלב מחמד נהדר וחביב, אשר מאופיין במצבורי אנרגיה בלתי נגמרים, ואהבה אשר מורעפת על ידו לבעלים שלו ללא גבולות וללא הפסקה. מדובר על כלבי משפחה נהדרים, אשר יסתדרו בעיקר עם ילדים גדולים יותר, בגלל המודעות של ילדים בגילאים אלה לגודל הזעיר של הקינג צ'ארלס. מדובר על כלבים אתלטיים למדי, שפעילים מבחינה ספורטיבית לאורך כל שעות היום

מאפיינים:

כלבי הקינג צ'ארלס הם כלבים שפשוט מתאימים לכל סיטואציה. הם יכולים להתאים למחיה לצידם של אנשים בודדים, לצידם של זוגות, ובסופו של דבר – הם נהדרים גם למחיה בתוך המשפחה. מדובר על גזע כלבים מאוד שובב וסקרן, אך מאידך, הם גם נהנים סתם להתכרבל בתוך הכרית המועדפת שלהם, או על הברכיים של הבעלים שלהם. קינג צ'ארלס הוא כלב שזקוק לתשומת לב מרובה לאורך כל שעות היום, ומנגד, במידה שתשאירו את הקינג צ'ארלס שלכם לבד זמן רב מידי, הוא עשוי להיכנס למצב רוח רע ועצוב מאוד. הקינג צ'ארלס הוא חשדן כלפי זרים, דבר שהופך את הכלב הזה לנהדר בתור כלב שמירה לבית.

גודל:

הקינג צ'ארלס הם בסך הכל כלבים דיי קטנים מבחינת גופנית, אולם לא מדובר על גזע הכלבים הקטן ביותר שקיים כיום בעולם. קינג צ'ארלס זכר בוגר, עשוי להגיע למשקל ממוצע של כשישה קילוגרמים, ולגובה ממוצע של 31 סנטימטרים. לכלבים אלה, יש פרצוף עגול למדי, אוזניים בעלות צורה ארוכה ומתנדנדת, והעיניים שלהם מלאות ברגש.

צבעים:

צבע הפרווה של כלבי הקינג צ'ארלס הם לרוב הצבעים הבאים – חום משוזף, אדום עם נגיעות של לבן, שחור, וטריקולור.

התאמה לילדים:

כלבי הקינג צ'ארלס נחשבים לנהדרים במחיצתם של ילדים.

מתעניינים בקינג צ'ארלס? מלאו את הטופס

גלריית תמונות