שארפיי

רקע כללי:

כלבי השארפיי הם כלבים בגודל בינוני, בעלי מראה מכובד ושיעור קומה מרשימים למדי. אל תתנו למראה המאיים של כלבי השארפיי להפתיע אתכם לרגע, שכן מדובר על אחד מהכלבים החביבים, המשפחתיים, והידידותיים ביותר של כלבים שקיימים כיום בעולם. הפרצוף של כלבי השארפיי, הוא פרצוף שמזכיר בצורה מסוימת צורה של היפופוטם, דבר נוסף שמייחד את גזע הכלבים הזה.

מאפיינים:

כלבי השארפיי הם כלבים חכמים מאוד, עצמאיים מאוד, ולעתים הם גם עשויים להיתפס בתור סנובים. אולם, כאשר מכירים את השארפיי לעומק, מבינים שלא מדובר על כלב סנוב בכלל, אלא על כלב משפחתי עם לב רחב מאוד. מדובר על כלב רגוע ונינוח מאוד, שלא יוצא לעתים קרובות מגדרו. מדובר על כלב ידידותי ונאמן מאוד למשפחה שלו, אך לא נחמד למדי עבור זרים – מה שהופך את השארפיי לאידיאלי מאוד ככלב שמירה למשפחה. השארפיי לא מסתדר עם כלבים אחרים, ולרוב הוא עשוי להיות תקופני כלפי סוגים אחרים של כלבים. השארפיי הוא כלב נקי מאוד, וריח הגוף שלו הוא לרוב ריח גוף טוב.

גודל:

גזע השארפיי הוא גזע כלבים בינוני. מבחינת גודל ומשקל, כלב שארפיי בוגר עשוי להגיע למשקל ממוצע של 25 קילוגרמים, ולגובה ממוצע של כ50 סנטימטרים סך הכל. הראש של כלבי השארפיי הוא ראש שגדול בצורה ממוצעת לגוף שלו. העור של כלבי השארפיי הוא עור רפוי, דבר אשר נותן לכלב זה מראה ייחודי של קמטים על כל הגוף שלנו. מדובר על כלב חזק ושרירי מאוד, זאת כאשר החזה שלו הוא חזה רחב מאוד.

צבעים:

פרוותו של השארפיי היא פרווה אשר מגיעה לרוב בצבע חום אדמדם.

התאמה לילדים:

השארפיי הוא גזע כלבים פשוט נהדר עבור ילדים!

מתעניינים בשארפיי? מלאו את הטופס

גלריית תמונות