שלטי

רקע כללי:

כלבי השלטי מוכרים במדינת ישראל בשמות נוספים, זאת לדוגמת – לאסי ננסי. הסיבה שכלבי השלטי קיבלו את השם הזה, זה העובדה שמדובר על כלב שדומה מאוד לכלבה המפורסמת לאסי. השלטי הוא כלב קטן מאוד בממדיו. אחד הדברים המרשימים ביותר אצל כלבי השלטי זה העובדה שמדובר על כלבים עם פרווה מאוד מאוד מרשימה ויפה, דבר שמשתלב נהדר עם הפנים המחודדות והקטנות של גזע הכלבים הנ"ל. הפרווה של כלבי השלטי היא פרווה כפולה – פרווה עליונה המתאימה למזג אוויר קר, ופרווה תחתונה צפופה ביותר, ששומרת על חום הגוף גם כן.

מאפיינים:

כלבי השלטי נחשבים לכלבי לוויה נהדרים. מדובר על גזע כלבים נאמן מאוד למשפחה שלו ולבעלים שלו, ומלאי חיבה מצד שני. השלטי הם כלבים נהדרים עם משפחות, וכמובן גם עם ילדים, בעיקר בשל העובדה שהכלבים הקטנים האלה הם פשוט מלאי אנרגיה, בדיוק כמו ילדים. השלטי נחשב לאחד מגזעי הכלבים החכמים ביותר בעולם, והוא ממוקם במקום השישי בסך הכל מתוך כל גזעי הכלבים בעולם. עובדה זו, הופכת את השלטי לנהדר לאילוף, שכן הוא מבין ומציית לפקודות בצורה נהדרת למדי ומיוחדת מאוד.

גודל:

כלב שלטי בוגר הוא כלב קטן אשר מגיע למשקל ממוצע של כ9 קילוגרמים, ולגובה ממוצע של 36 סנטימטרים בסך הכל.

צבעים:

הפרווה של כלבי השלטי הינה פרווה ארוכה מאוד ביחס לגודל של כלב זה, זאת כאשר מדובר על פרווה אשר מגיעה בגוונים ובצבעים הבאים – חום זהב עם כתמים לבנים, וקצוות פרווה בצבע שחור. אצל כלבי שלטי מסוימים, הצבע הדומיננטי בפרווה הוא דווקא אפור/ כחול, או שחור מאידך.

התאמה לילדים:

השלטי הוא כלב אנרגטי וקטן שמסתדר בצורה נהדרת עם ילדים!!

מתעניינים בשלטי? מלאו את הטופס

גלריית תמונות