שנאוצר למכירה

אם אתם מחשפים אחר שנאוצר למכירה, אתם בטח מעדיפים כלב גזעי עם תעודות.

אתם רוצים שהוא יהיה בריא, עם אילן יוחסין איכותי וגנטיקה טובה. אתם רוצים להיות בטוחים שהוא מגיע מבית טוב, שלא תצטרכו לקחת אותו לוטרינר כל שבועיים ושהוא ימשיך להיות החבר הכי טוב שלכם עד יומו האחרון.

אז למה צריך לשים לב, כשאתם מחפשים שנאוצר למכירה?

ממי כדאי לקנות שנאוצר למכירה?

הדבר הראשון שחשוב לבדוק, כאשר מחפשים שנאוצר למכירה הוא את המוכר.

האם מדובר על חנות חיות? האם זה מגדל פרטי? האם זה מישהו שאימץ את הכלב אבל רוצה להעביר אותו הלאה?

אם מדובר על מגדל או על חנות חיות, חשוב לבדוק אם הכלב נולד וגדל בתנאים מתאימים, שלא התרחשה התעללות בו, או בהורים שלו, שלא התרחש מצב של הזנחה קשה וכן הלאה.

מלבד העניין המוסרי, בית גידול שלא מקפיד על תנאים נאותים לכלב, יכול לגרום לכלבים פגמים ומחלות, בגלל התנאים הקשים.

לכן, חשוב לקנות כלב גזעי רק אצל מגדלים אמינים, הנמצאים תחת פיקוח התאחדות הכלבים, שדואגים לטיפולים רפואיים, תזונה נאותה, פעילות גופנית ולא פחות חשוב - חיסונים!

רוצים שנאוצר גזעי? בקשו תעודה!

אם כבר החלטתם להשקיע כמה אלפים בקניית כלב שנאוצר גזעי, בדקו את התעודות שלו. בלי תעודה, הכלב לא יכול להשתתף בתחרויות ותערוכות וגם מכירה שלו או של הצאצאים שלו עלולה להיות בעייתית בעתיד.

לכן חשוב לבקש לראות את התעודה, לבדוק שלא מדובר על זיוף וגם לברר אם אפשר לראות את אילן היוחסין של הכלב, כדי לבדוק את ההורים שלו.

האם אתם מתאימים לגידול שנאוצר?

אחת הבדיקות הכי חשובות שתצטרכו לעשות, היא בדיקת התאמה אישית של הכלב אליכם ואל אורח החיים שלכם. לגזעים שונים של כלבים יש אופי שונה, מאפיינים שונים וצרכים שונים ולכן חשוב לבדוק, אם מתאים לכם לגדל כלב כזה.

שנאוצר למשל, מתאים לגידול בתוך דירה, או בבית, אבל לא בחצר. הוא זקוק לחברה רבה ולטיולים בחוץ עם המשפחה שלו. הוא נחשב קל יחסית לגידול ולכן מתאים גם למגדלים מתחילים, אך זקוק להרבה חום ואהבה. יש לו קושי להתחבר לחיות מחמד אחרות ולכן זקוק לתיווך בהתחלה, עם חיות אחרות, אך גם עם תינוקות.

לסיכום

יש לא מעט דברים שכדאי לבדוק, לפני שאתם מחפשים שנאוצר למכירה. חשוב לבצע את כל הבדיקות האלה, כדי שתקבלו כלב מתאים לכם, בריא וחזק, שישמח לחיות אתכם ויביא שמחה לחיים שלכם. אבל אפשר להבין אם אין לכם זמן לבצע את כל הבדיקות בעצמכם. בדיוק בשביל זה אנחנו כאן - עם ניסיון של שנים, אהבה לתחום ותחושת שליחות, אנחנו נמצא עבורכם את הכלב המתאים, נבצע את כל הבדיקות הנדרשות וגם נוודא שהוא מגיע אליכם מחוסן, עם תעודות!

 אז אם גם אתם רוצים להכניס לחיים את החבר הכי טוב הבא שלכם - דברו איתנו!

מאמרים נוספים

יבוא כלב לישראל - למי אפשר לפנות על מנת להגשים את החלום?

אחת ולתמיד: כמה עולה לקנות כלב?

אנשים רבים מחפשים בנרות אחר הכלב המושלם ביותר עבורם, מאחר ורבים מעוניינים לצרף חבר נוסף למשפחה. אך יש לזכור כי לא כל כלב יתאים לצרכים

רועה קווקזי

רועה קווקזי - נאמן, חזק ואמיץ

אין ספק כי כל מי שמעוניין בכלב גדול ומרשים, יתעניין בכלב מגזע רועה קווקזי. מדובר על כלב חזק ועוצמתי, המגיע למשקל של 70 ק"ג ולגובה