5 דברים שאתם חייבים לדעת לפני קניית כלב מחו"ל

קניית כלב בחו"ל הפכה לשירות מבוקש, כאשר יותר אנשים מבינים כי בחו"ל אפשר למצוא גזעים של כלבים שלא קיימים בישראל. בנוסף, פעמים רבות אפשר למצוא בחו"ל דווקא, כלבים גזעיים טהורים, עם תעודות המעידות על אילן היוחסין שלהם, באישור התאחדות הכלבנים הבינלאומית. יחד עם זאת, כדי לקנות כלב בחו"ל צריך לעבור תהליך מורכב, שלא מתאים לכל אחד.

צוות רביבולושן דוגס מתמחה באיתור, הכנה וקניית כלבים גזעיים מושלמים בחו"ל, לאחר התאמה אופטימלית בין הכלב לבין הבעלים שלו. אז מה בכל זאת צריך לדעת, לפני קניית כלב בחו"ל?

איתור לפני קניית כלב בחו"ל

קיימים כמה כללים חשובים לפני קניית גור גזעי בחו"ל, אשר חלקם מעוגנים בחוק הישראלי, אותם תהיו חייבים לוודא בתהליך איתור כלב לקנייה בחו"ל. כדי לעמוד בדרישות חוק יבוא בעלי חיים ותקנות משרד החקלאות בישראל, וגם כדי לוודא שאתם קונים כלב בריא וגזעי באמת, יש לשים לב לכללים הבאים:

  1. הגור צריך להיות בן שלושה חודשים לפחות - גור צעיר יותר עדיין אינו בשל להיפרד מאמא שלו. בנוסף, גור צעיר לא יכול לקבל את כל חיסוני החובה לפני הטיסה לארץ.
  2. הגור חייב להיות מחוסן (לפני הטיסה לארץ) נגד כלבת וכן בשתי זריקות חיסון משושה לפחות, או משולשת. כמו כן יש לבצע בדיקת נוגדני כלבת.
  3. החוק אוסר על ייבוא כלבים השייכים לגזע מסוכן, או הכלאה של גזע מסוכן עם גזע אחר, כמו אמסטף, פיטבול ועוד.
  4. רק בדיקה אצל וטרינר אמין ומקצועי בחו"ל מטעמכם (ולא מטעם המגדל) יכולה להבטיח לכם שהגור באמת בריא, שהוא באמת מחוסן ופנקס החיסונים לא מזויף.
  5. יש לעמוד בדרישות המחמירות של משרד החקלאות וכן בדרישות הספציפיות של חברת התעופה על הטסת בעלי חיים כדי להבטיח שלא יכניסו את הגור שלכם לסגר, או אפילו יסרבו להכניס אותו לארץ. יש גם לדאוג לכלב לתנאים מתאימים לפני הטיסה ובמהלך הטיסה, כדי לוודא שהוא יגיע בשלום.

צוות רביבולושן דוגס מקפיד לברר את כל הפרטים החשובים הללו עבור לקוחותיו, לצד פרטים חשובים נוספים, שמבטיחים לכם קבלת כלב בריא, גזעי, מקסים ונעים - שמתאים לכם.

את זה אנחנו יכולים לעשות בזכות הניסיון העשיר שלנו בתחום, רשת של קשרים עם מגדלים איכותיים, וטרינרים ברחבי העולם ועם התאחדות הכלבנים העולמית.

לקנות כלב גזעי בחו"ל בליווי מקצועי בלבד

התנאים המפורטים מעלה הם רק חלק מתהליך האיתור, ההכנה והטסה של גור גזעי לארץ. צוות רביבולושן דוגס מתמחה בכל השלבים המפורטים מעלה ועוד הרבה יותר, מוודא התאמה מלאה בין הגור לביניכם - הרבה לפני הקנייה ומבטיח שהוא יגיע אליכם בשלום - בריא ושמח, מוכן לבלות אתכם שנים ארוכות של חברות ואהבה. למידע נוסף - צרו קשר!

מאמרים נוספים

יבוא כלב לישראל - למי אפשר לפנות על מנת להגשים את החלום?

אחת ולתמיד: כמה עולה לקנות כלב?

אנשים רבים מחפשים בנרות אחר הכלב המושלם ביותר עבורם, מאחר ורבים מעוניינים לצרף חבר נוסף למשפחה. אך יש לזכור כי לא כל כלב יתאים לצרכים

רועה קווקזי

רועה קווקזי - נאמן, חזק ואמיץ

אין ספק כי כל מי שמעוניין בכלב גדול ומרשים, יתעניין בכלב מגזע רועה קווקזי. מדובר על כלב חזק ועוצמתי, המגיע למשקל של 70 ק"ג ולגובה