קניית כלב צ'יוואווה

צ'יוואווה הוא אחד מגזעי הכלבים האהובים והמבוקשים ביותר בשנים האחרונות בארץ ובעולם ואפשר להבין למה. יש לו פנים מתוקות, גוף קטן ומושלם, אופי שובב ושכל חכם במיוחד. הוא מתאים לגידול ביתי, נוח וקל לטפל בו אבל הוא גם מלא שמחת חיים, נותן המון אהבה ואפילו מסתדר מצוין עם ילדים.

ובכל זאת, רגע לפני שאתם מבררים על קניית כלב צ'יוואווה, מה חשוב לדעת?

למה כולם מחפשים כלב צ'יוואווה למכירה?

אחת הסיבות העיקריות לכך שאנשים רבים מתעניינים בקניית כלב צ'יוואווה דווקא, היא ללא ספק הגודל שלו. זהו גזע הכלבים הקטן ביותר בעולם ובתור הכלב הקטן ביותר בעולם, הוא גם מאוד חמוד, הוא קומפקטי, לא תופס הרבה מקום בבית וקצת יותר קל לטפל בו.

למרות שהוא מגיע במקור ממקסיקו, כיום אפשר למצוא כלבי צ'יוואווה מתוקים בכל העולם, כאשר הם נחלקים לשני גזעי צ'יוואווה עיקריים:

הגזע המוכר יותר של כלבי צ'יוואווה עם שיער קצר, עיניים גדולות בולטות ואוזניים גדולות וזקורות, שנותנות להם מראה של בובה. הגזע השני של כלבי צ'יוואווה מחזיק כמעט בכל המאפיינים של הגזע הראשון, אבל יש לו פרווה ארוכה יחסית. בשני המקרים, ראש עגול בצורת תפוח, הוא אחד המאפיינים החשובים, המעידים על כלב גזעי אבל גם פשוט נותנים לו מראה מאוד ייחודי ומקסים, שרוב בעלי הגזע מאוד אוהבים.

אופי מיוחד לכלב מיוחד

היותם כלבים כל כך קטנים בהחלט משפיע על רמת הפופולריות של כלבי צ'יוואווה, אבל גם משפיע על ההתנהגות ועל האופי שלהם. הם אמנם נאמנים מאוד לבעלים שלהם וגם קשורים אליהם מאוד, אבל מצד שני, הם קצת יותר נוטים להתגונן לעומת כלבים אחרים. הם נוטים להיות מעט תוקפניים מול כלבים גדולים יותר ואפילו להפגין קנאה כלפי הבעלים שלהם ולנסות להגן עליהן מפני זרים.

בגלל שהם כל כך קטנים, הם יעדיפו חברה של כלבים קטנים אחרים על פני כלבים גדולים, אך גודלם המיוחד הופך אותם מושלמים לגידול בעיר, בדירה קטנה, כך שהחברה העיקרית שלהם היא הבעלים שלהם ואולי עוד צ'יוואווה אחד בגודל דומה לשלהם, כדי שיהיה שמח.

קניית כלב צ'יוואווה גזעי עם תעודות

במיוחד אם אתם ממש רוצים לקנות כלב צ'יוואווה קטן וחמוד, שיארח לכם לחברה ושיהיה לצדכם, חשוב להיזהר מפני קניית כלב שהוא לא באמת צ'יוואווה גזעי. כדי לוודא שאתם מקבלים רק את הטוב ביותר, חשוב לפנות לגוף מקצועי ומסודר, כמו רביבולושן דוגס, שמקפיד לבחור עבורכם רק כלבים גזעיים עם אישור של התאחדות הכלבנים העולמית, עם אילן יוחסין אמין, עם כל החיסונים החשובים וגם עם אילוף בסיסי לצרכים.

רק את הטוב ביותר בשבילכם

רביבולושן דוגס מקפידים לאתר עבורכם רק את הכלבים האיכותיים ביותר וגם לעשות הכל, כדי לתת לכם התאמה מושלמת, עם כלב שתשמחו להשאיר אותו אתכם לכל החיים.

צרו איתנו קשר למידע נוסף!

מאמרים נוספים

יבוא כלב לישראל - למי אפשר לפנות על מנת להגשים את החלום?

אחת ולתמיד: כמה עולה לקנות כלב?

אנשים רבים מחפשים בנרות אחר הכלב המושלם ביותר עבורם, מאחר ורבים מעוניינים לצרף חבר נוסף למשפחה. אך יש לזכור כי לא כל כלב יתאים לצרכים

רועה קווקזי

רועה קווקזי - נאמן, חזק ואמיץ

אין ספק כי כל מי שמעוניין בכלב גדול ומרשים, יתעניין בכלב מגזע רועה קווקזי. מדובר על כלב חזק ועוצמתי, המגיע למשקל של 70 ק"ג ולגובה