קניית כלב צ'או צ'או

במבט ראשון הוא נראה כמו אריה קטן, בגלל רעמת הפרווה הפנטסטית שמעטרת לו את הראש.

במבט שני, אתם מגלים שגם יש לו אופי של אריה קטן, שהוא יגן עליכם כמו שלביאה מגנה על הגורים שלה ושהיופי המיוחד שלו, הוא רק אחת מהתכונות המדהימות של כלב צ'או צ'או, שהפכו אותו ללהיט בבתי מלוכה בכל רחבי אירופה.

אז מה עוד כדאי לדעת, אם אתם חושבים על קניית כלב צ'או צ'או?

דברים שכדאי לדעת לקראת קניית כלב צ'או צ'או

אז מדובר על כלב מאוד מיוחד ויפה. את זה לא צריך להגיד לכם, אתם כבר בטח יודעים. אבל צ'או צ'או הוא גם כלב עם אופי מאוד מיוחד. היסטוריה של הגזע מראה שהוא היה מאוד פופולרי אצל מלכים ובני אצולה - בתור כלב שמירה דווקא. האופי שלו מאוד נאמן אבל גם קצת אגרסיבי ולכן, הוא שימש בתור בן לוויה ראוי למלכים - שומר ראש חסר פחד, עם נאמנות חסרת גבולות לבעלים שלו.

אז אמנם היום צ'או צ'או הוא כלב מתאים למשפחה אוהבת, גם עם ילדים קטנים, אבל חשוב לזכור מאיפה הוא הגיע ומה הנטיות הטבעיות שלו, כי בגלל זה הוא צריך אילוף מתאים מגיל צעיר, כדי לוודא שיהיה לו אופי נוח רגוע, שמתאים לחיים עם המשפחה. יחד עם זאת, צ'או צ'או הוא כלב רגוע, שמעדיף לנוח מאשר להשתולל ולכן הוא מתאים גם לאנשים שאין להם אפשרות לצאת לטיולים ארוכים. הוא יכול לגור בדירה גדולה ורחבה, אבל עדיף לגדל אותו בבית עם גישה לחצר, למרות שהוא באמת מעדיף לבלות הרבה מהזמן שלו בשינה. בנוסף, חשוב לזכור כי צ'או צ'או הוא כלב עם פרווה ארוכה ועבה, שמצריכה הברשה לעיתים תכופות ושהיה במזגן בקיץ.

קניית כלב צ'או צ'או גזעי עם תעודות

אם קניית כלב צ'או צ'או גזעי זה מה שחשוב לכם, חשוב לדעת איפה לחפש. מגדלים רבים מציעים כלבי צ'או צ'או למכירה, אבל כדי לוודא שיש לכם כלב גזעי באמת, צריך לבדוק אם יש להם אישור של התאחדות הכלבנים העולמית. זו גם הדרך הבטוחה לוודא שהכלב גדל בתנאים נאותים, שהוא קיבל את כל מה שצריך כדי להפוך לכלב בוגר בריא ושמח. צוות רביבולושן דוגס מתמחה באיתור וקנייה של כלבים גזעיים ברמה גבוהה, עם פיקוח של התאחדות הכלבנים העולמית. גם קניית כלב צ'או צ'או עם השירות של רביבולושן דוגס מבטיח שתקבלו כלב גזעי עם תעודות, מחוסן, בריא ויפה תואר, מאולף לצרכים בסיסיים.

לסיכום, קניית כלבי צ'או צ'או בצורה חכמה עושים רק עם רביבולושן דודס! ככה אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו את הגור המושלם בשבילכם, עם התעודות, החיסונים, האילוף הבסיסי, עם הלווי האישי והמקצועי שלנו לכל אורך התהליך וגם אחריו!

להתאמה אישית של הגור המושלם בשבילכם - דברו איתנו!

מאמרים נוספים

יבוא כלב לישראל - למי אפשר לפנות על מנת להגשים את החלום?

אחת ולתמיד: כמה עולה לקנות כלב?

אנשים רבים מחפשים בנרות אחר הכלב המושלם ביותר עבורם, מאחר ורבים מעוניינים לצרף חבר נוסף למשפחה. אך יש לזכור כי לא כל כלב יתאים לצרכים

רועה קווקזי

רועה קווקזי - נאמן, חזק ואמיץ

אין ספק כי כל מי שמעוניין בכלב גדול ומרשים, יתעניין בכלב מגזע רועה קווקזי. מדובר על כלב חזק ועוצמתי, המגיע למשקל של 70 ק"ג ולגובה