קניית מלינואה מחו״ל: יתרונות מרכזיים

מלינואה הוא אחד הזנים האהובים של כלב רועה בלגי. הוא כלב רועים מבלגיה, המשמש במקומות רבים בעולם בתפקידים חיוניים מלבד רעיית עדרים, כמו איתור חומרי נפץ, גישוש, תקיפה ושמירה. בישראל כלבי מלינואה משרתים ביחידת עוקץ וגם במשטרה - בזכות יכולות שכליות ותבונה מפותחת, לצד נטיה להגן על הבעלים שלהם.

אז מה הופך כלבי מלינואה למבוקשים כל כך ולמה עדיף לקנות מלינואה בחו"ל דווקא?

למי מתאים קניית כלב מלינואה בחו"ל?

קודם כל, קניית כלב גזעי בחו"ל, מתאימה למי שמעוניין להשקיע כדי לקבל את הטוב ביותר. 

מלבד זאת, כלב מלינואה גזעי הוא כלב עם תכונות מיוחדות כל כך, שיש גם כלבי מלינואה שעובדים בבית הלבן, לצד אנשי השירות החשאי, כדי להגן ולשמור על השטח החשוב ולכן הם נחשבים לגזע נחשק במיוחד.

כלבי מלינואה מקבלים את התפקידים החשובים הללו מסביב לעולם בזכות תכונות שיש רק להם - הם פעילים, אינטליגנטיים, חברותיים, מגוננים על הבעלים שלהם ואוהבים לעבוד.

יש להם רמת אנרגיה גבוהה וגם חוש ציד מפותח. לצד זה, הם כלבים קטנים יחסית, עד כי אפשר גם להרים אותם בידיים בלי לשבור את הגב. הם נחשבים יפים ומרשימים למראה ומהווים בני לוויה נעימים ואהובים - לכל מי שאוהב כלבים.

יתרונות בקניית כלב מלינואה בחו"ל

אנחנו בצוות רביבולושן דוגס, מנוסים כבר שנים רבות בקנייה של כלבים גזעיים בחו"ל. 

גם כלבי מלינואה נפלאים, מרשימים, חכמים ומקסימים, שזכו לבית חם ואוהב כאן בארץ. 

אנחנו מכירים היטב את היתרונות ויודעים, ששווה לכם להשקיע כדי לקבל גור מלינואה גזעי, גם אם זה אומר להטיס אותו מחו"ל.

קניית כלב גזעי בחו"ל מגיעה עם שורה ארוכה של יתרונות, שהופכים את הבחירה הזו נפוצה יותר ויותר - אפילו אצל משטרת ישראל, שמעדיפה להשקיע ולקנות את הכלבים שלה בחוץ לארץ. הנה כמה מהיתרונות הללו:

  • כשקונים כלב מלינואה בחו"ל יותר קל לאתר כלב גזעי עם תעודות המעידות כי מדובר על כלב גזעי באמת.
  • כלב גזעי עם תעודות, הוא כלב שיש לו הורים גזעיים עם תעודות ואישורים של התאחדות הכלבנים העולמית.
  • כלב תחת פיקוח התאחדות הכלבנים העולמית, נולד בתנאים טובים. ההשבחה של אילן היוחסין שלו נעשתה לאורך שנים רבות תחת פיקוח מסודר ומקצועי, כדי להבטיח שלא יהיו לו בעיות בריאות קשות, כדי לשמר את התכונות הרצויות של הכלב ולשמור על ההורים שלו מפני ניצול והתעללות.
  • לבסוף, בחו"ל קיים מאגר גנטי גדול יותר של כלבי מלינואה ולכן יש סיכוי טוב יותר למצוא כלב בריא, ללא בעיות בריאות גנטיות וגם לרענן קווי גזע חדשים.

לסיכום, בתהליך קניית כלב מלינואה בחו"ל יש יתרונות חשובים, לצד מחויבות ותהליך בירוקרטי לא פשוט. לכן צוות רביבולושן דוגס עומד לרשותכם, כדי לספק לכם תהליך קל, אמין, איכותי ומקצועי, שבסופו תקבלו הביתה את גור החלומות - החבר החדש למשפחה שלכם. רוצים לדעת עוד? דברו איתנו!

מאמרים נוספים

יבוא כלב לישראל - למי אפשר לפנות על מנת להגשים את החלום?

אחת ולתמיד: כמה עולה לקנות כלב?

אנשים רבים מחפשים בנרות אחר הכלב המושלם ביותר עבורם, מאחר ורבים מעוניינים לצרף חבר נוסף למשפחה. אך יש לזכור כי לא כל כלב יתאים לצרכים

רועה קווקזי

רועה קווקזי - נאמן, חזק ואמיץ

אין ספק כי כל מי שמעוניין בכלב גדול ומרשים, יתעניין בכלב מגזע רועה קווקזי. מדובר על כלב חזק ועוצמתי, המגיע למשקל של 70 ק"ג ולגובה