קניית כלבים קטנים - מה צריך לקחת בחשבון לפני שמבצעים רכישה?

קניית כלבים קטנים היא חלום של ישראלים רבים. מדובר על כלב שהוא גם סמל סטטוס - חמוד למראה, חברותי, אוהב לשחק, אפשר להרים אותו בידיים וקצת יותר קל לטפל בו. 

אבל כמו כלבים גדולים, גם לכלבים קטנים יש אופי משלהם, צרכים שונים וגם בעיות בריאות - במיוחד אם קונים אותם מהמגדל הלא נכון. אז מה כדאי לדעת לפני שקונים כלב קטן?

צוות רביבולושן דוגס מסביר.

קניית כלבים קטנים - לא רק בגלל המראה החיצוני!

אחד הנושאים הכי חשובים אצלנו ברביבולושן דוגס, כשאנחנו מחפשים עבור הלקוחות שלנו כלב קטן לקנייה, זה האופי של הכלב. יש המון גזעים של כלבים קטנים לקנייה, שלכל אחד מהם יש אופי שונה וצרכים שונים. אבל הרבה אנשים מסתכלים על המראה של הכלב בתור הגורם העיקרי לבחירה.

לנו חשוב להסביר - גם אם הכלב נראה לכם חמוד ויפה, חשוב לבדוק איזה אופי יש לו, מה הצרכים שלו והאם הוא בכלל מתאים לסגנון החיים שלכם.

לדוגמה, פודל טוי הוא כלב קטן מאוד מבוקש, בגלל שיער רך ונעים והנעימה שלו, בגלל האופי החברתי ועוד. אבל חשוב לדעת, שזה כלב מתאים בעיקר למגורים בתוך הבית ולא בחוץ וגם כמובן לאנשים שיש להם סבלנות וזמן פנוי לשחק איתו. 

לעומת זאת, ג'ק ראסל הוא כלב מאוד פעלתני, שצריך לצאת לטייל ולהתאמן כמה שיותר. אם מוציאים אותו לגינה - חשוב שתהיה לכם גדר גבוהה, כי הוא עלול לקפוץ החוצה ולברוח.

פומרניין הם כלבים יפיפיים, אך הפרווה הארוכה שלהם זקוקה לטיפוח, סירוק יומיומי ותספורת בקיץ הישראלי החם. הם גם זקוקים לאילוף מגיל צעיר, כי יש להם אופי דומיננטי.

אז כמו שאפשר להבין, המראה החיצוני של הכלב יכול להיות אטרקטיבי, אבל מה שחשוב זה שיהיה לכם נעים עם הכלב ושיהיה לו נעים אתכם לטווח ארוך וזה כבר עניין אחר.

כלבים קטנים לקנייה - שיהיו גם בריאים!

אחד הנושאים המצערים לגבי קניית כלבים קטנים בארץ, זה שיש הרבה בתי גידול שלא נותנים להם תנאים נאותים, שכן מחזיקים את האמא רק בשביל לייצר גורים. לא מטפלים בה ולא דואגים לבריאות שלה. כתוצאה, גם הגורים גדלים בתנאים לא נאותים ומפתחים בעיות בריאות שונות. 

לא פעם משרד החקלאות מאתר בתי גידול בהם נמצאו עשרות גורי כלבים קטנים למכירה, שהיו כולם חולים באותה מחלה בגלל תנאי גידול לקויים. לכן אנחנו בצוות רביבולושן דוגס מקפידים לאתר עבורכם רק כלבים שמגיעים מבתי גידול איכותיים, הנמצאים תחת פיקוח של התאחדות הכלבנים, אשר מוודאת כי מגדלים אותם בתנאים מעולים.

לסיכום, זהו רק חלק קטן מכל מה שאנחנו בודקים ועושים בשביל הלקוחות שלנו, שרוצים לקנות כלב קטן או כל כלב גזעי אחר. אנחנו רוצים שאתם תקבלו את מה שחלמתם, שהחבר החדש במשפחה יהיה אתכם לשנים ארוכות, מאושרות וטובות. רוצים לדעת עוד? דברו איתנו!

מאמרים נוספים

יבוא כלב לישראל - למי אפשר לפנות על מנת להגשים את החלום?

אחת ולתמיד: כמה עולה לקנות כלב?

אנשים רבים מחפשים בנרות אחר הכלב המושלם ביותר עבורם, מאחר ורבים מעוניינים לצרף חבר נוסף למשפחה. אך יש לזכור כי לא כל כלב יתאים לצרכים

רועה קווקזי

רועה קווקזי - נאמן, חזק ואמיץ

אין ספק כי כל מי שמעוניין בכלב גדול ומרשים, יתעניין בכלב מגזע רועה קווקזי. מדובר על כלב חזק ועוצמתי, המגיע למשקל של 70 ק"ג ולגובה