קניית כלבים מאולפים

קניית כלב מאולף היא אחת השאיפות של כל מי שמחפש גור כלבים, או כלב חדש לאמץ למשפחה. מה יותר מושלם מגור מתוק ומלא אהבה, שגם יודע לעשות צרכים רק בחוץ, מקשיב לכם כשאתם נותנים לו הוראות בסיסיות ומשתף פעולה?

אבל מה בכל זאת חשוב לדעת על קניית כלבים מאולפים, רגע לפני שמתחילים לחפש?

התאמה אישית לפני קניית כלבים מאולפים

אחד מהכללים של צוות רביבולושן דוגס, בתהליך הקנייה של גור כלבים לפי הזמנה אישית, הוא לוודא שתקבלו גור כלבים עם אילוף בסיסי לצרכים, לצד ליווי אישי לאורך התהליך, שיבטיח לכם חיבור מושלם ותענוג מכל שנייה שתבלו ביחד. אבל גם כאשר מחפשים כלבים מאולפים לקנייה, חשוב לבדוק עוד כמה דברים, שיבטיחו לכם חוויה חיובית לאורך התהליך וגם אחרי שהכלב כבר אצלכם בבית.

אנחנו ברביבולושן דוגס, מקפידים על מספר פרמטרים חשובים, שמבטיחים את ההתאמה המושלמת ביניכם לבין הכלב החדש שלכם וגם מוודאים שהכלב שלכם מקבל את כל מה שהוא צריך, כדי להתחיל את החיים החדשים שלו אתכם בצורה הכי טובה שאפשר.

איך אנחנו מתאימים לכם את הכלב המושלם?

אנחנו מבינים את החשיבות של קניית כלבים מאולפים בתור אחד מהתנאים שלכם לבחירת כלב. אבל אנחנו גם יודעים שיש גזעים שונים של כלבים. לכל אחד מהם יש אופי קצת שונה, כל אחד מהם מגיע לגודל שונה ויש לו צרכים שונים. 

לכן אחד הדברים הראשונים שאנחנו בודקים זה - איזה גזע של כלב אתם מחפשים, האם הוא מתאים למה שאתם מדמיינים וחולמים לגבי הכלב החדש שלכם והאם הוא מתאים לאורח החיים שלכם. לאחר מכן, אנחנו שולחים לכם תמונות וסרטונים של גורים מתאימים, כדי שתוכלו לקבל רושם כמה שיותר מדויק וקרוב למציאות ולהבין - אם אכן מדובר על הגור החלומי שאתם רוצים.

בנוסף, אנחנו בודקים שיש לגור אישור של ההתאחדות העולמית לכלבנים, המעיד כי מדובר על כלב גזעי באמת, מבית גידול מאושר ותקני.אבל אנחנו גם מבצעים את כל התהליך הבירוקרטי שצריך כדי לוודא שהגור שלכם עומד בכל הדרישות הבירוקרטיות בארץ, כמו חיסונים חיוניים לפני הטיסה.ככה אנחנו מוודאים שאתם מקבלים כלב מאולף, חמוד ובריא, שכל מה שנשאר לכם לעשות זה לתת לו אהבה ולקבל המון אהבה בחזרה.

נשמע לכם TOO GOOD TO BE TRUE?

אצלנו זה חלק מהחיים! אנחנו יודעים שאפשר לעשות שידוך מושלם בין הכלב לבעלים שלו וזה גם הייעוד שלנו בחיים! ההתמחות שלנו היא בבחירה, התאמה והטסה של גורי כלבים מושלמים, בהתאמה מלאה לחלומות ולצרכים שלכם, כדי שתהיה לכם חוויה מושלמת של היכרות עם הגור החדש, חיבור שלם ומוצלח ואהבת אמת לכל החיים.

מאמרים נוספים

יבוא כלב לישראל - למי אפשר לפנות על מנת להגשים את החלום?

אחת ולתמיד: כמה עולה לקנות כלב?

אנשים רבים מחפשים בנרות אחר הכלב המושלם ביותר עבורם, מאחר ורבים מעוניינים לצרף חבר נוסף למשפחה. אך יש לזכור כי לא כל כלב יתאים לצרכים

רועה קווקזי

רועה קווקזי - נאמן, חזק ואמיץ

אין ספק כי כל מי שמעוניין בכלב גדול ומרשים, יתעניין בכלב מגזע רועה קווקזי. מדובר על כלב חזק ועוצמתי, המגיע למשקל של 70 ק"ג ולגובה