כלב צ'או צ'או למכירה

צ'או צ'או הוא כלב בעל מראה מיוחד מאוד, שמקורו במזרח הרחוק.

הוא נחשב גזע כלבים קדום, אולי אפילו הגזע הראשון של כלבים מבויתים בעולם.

יש לו אופי אינדיבידואליסטי ומיוחד ומאפיינים חיצוניים מיוחדים עוד יותר, שהופכים אותו כלב מבוקש בכל העולם. אז מה חשוב לדעת, אם גם אתם מחפשים כלב צ'או צ'או למכירה?

כלב צ'או צ'או למכירה - בנקודות

  • אחד המאפיינים המיוחדים של כלב צ'או צ'או זו הלשון שלו, עליה מופיעים כתמים סגולים או שחורים.
  • יש לו פרווה ארוכה ויפה, בצבעי לבן, שחור וחום בהיר עד כהה.
  • הפנים שלו פחוסות וכשהוא בוגר, כלב צ'או צ'או נראה קצת כמו לוחם סומו יפני.
  • גורי צ'או צ'או נראים כמו בובות מכוסות פרווה, מתוקים ומקסימים למראה.
  • הפרווה הארוכה מסביב לפנים נותנת לכלב צ'או צ'או בוגר מראה של אריה עם רעמה.
  • הפרווה הארוכה והעבה שלו הופכת אותו כלב מושלם לסביבה קרה מאוד.
  • הזנב של כלב צ'או צ'או תמיד עומד מסולסל וצמוד לגב שלו.
  • הרגליים האחוריות של כלב צ'או צ'או הן ישרות לגמרי - הוא לא יכול לכופף ברך כמו כלבים אחרים ולכן יש לו הליכה נוקשה ומגושמת.

האם כלב צ'או צ'או זקוק לטיפול מיוחד?

הטיפול הפיזי העיקרי בכלב צ'או צ'או הוא בפרווה העבה והסבוכה שלו. מומלץ להבריש אותו כל יום, כדי להפחית את הנשירה ולהקפיד שלא יהיה לו חם מדי. לכן אם יש לכם כלב צ'או צ'או - קחו בחשבון שלא מתאים לגדל אותו בחצר וגם אסור לגלח לו את הפרווה (כי זה עלול לעשות לו פצעים וגירויים בעור).

איך מאלפי כלב צ'או צ'או?

מדובר על כלב עם אופי מיוחד ואינדיבידואלי ביחס לכלבים אחרים ולכן כדאי לקחת מאלף מקצועי עבורו - כבר בגיל צעיר. מצד שני יש לו נטיה מולדת לשמור על הטריטוריה ולכן הוא יכול להיות כלב שמירה מעולה גם בלי שתאלפו אותו לצורך זה. עם זאת, חשוב ללמד אותו להיות חברותי ולא תוקפני כלפי זרים.

האם צ'או צ'או מתאים למשפחה עם ילדים?

צ'או צ'או הוא כלב רגוע יחסית, שלא מחפש לשחק ולהשתולל יותר מדי. יש לו אופי מאוד עצמאי והוא מעדיף לישון ולרבוץ מאשר כמעט כל דבר אחר. אז אולי הוא לא מחפש לשחק עם ילדים קטנים וכדאי גם ללמד את הילדים הקטנים במשפחה שלא להציק לו ולא להרגיז אותו, אבל מצד שני הוא מאוד נאמן למשפחה שלו, אוהב ומגונן.

ליטופים וחטיפים טעימים הם החיזוקים המתאימים לו ביותר לצורכי אילוף ובכלל.

לסיכום, אם גם אתם מחפשים כלב צ'או צ'או למכירה - אתם במקום הנכון. צוות רביבולושן דוגס מתמחה באיתור ויבוא של כלבים גזעיים מחו"ל, על ידי מגדלים איכותיים ומפוקחים בלבד, כולל כל התהליך של קבלת אישורים, חיסונים ובדיקות רפואיות שיש לבצע לפני הטסת כלב לארץ. רוצים לקבל מידע נוסף על החבר החדש למשפחה שלכם? דברו איתנו!

מאמרים נוספים

יבוא כלב לישראל - למי אפשר לפנות על מנת להגשים את החלום?

אחת ולתמיד: כמה עולה לקנות כלב?

אנשים רבים מחפשים בנרות אחר הכלב המושלם ביותר עבורם, מאחר ורבים מעוניינים לצרף חבר נוסף למשפחה. אך יש לזכור כי לא כל כלב יתאים לצרכים

רועה קווקזי

רועה קווקזי - נאמן, חזק ואמיץ

אין ספק כי כל מי שמעוניין בכלב גדול ומרשים, יתעניין בכלב מגזע רועה קווקזי. מדובר על כלב חזק ועוצמתי, המגיע למשקל של 70 ק"ג ולגובה