יבוא כלב לישראל - למי אפשר לפנות על מנת להגשים את החלום?

יבוא כלב גזעי לישראל הוא חלום של אנשים רבים, שמכירים את היתרונות ורוצים את הכלב המושלם שיהפוך להיות חלק מהמשפחה לכל החיים. אבל מדובר על תהליך מורכב, שאנשים רבים חוששים לבצע אותו בכוחות עצמם.

רביבולושן דוגס מספקים שירותי בוטיק מקצועיים ואמינים של יבוא כלבים לישראל, תוך טיפול בכל שלבי התהליך. אז איך עושים את זה ולמה בכלל צריך שירות יבוא כלבים מחו"ל?

למה צריך שירות יבוא כלבים לישראל?

בגלל שורה של סיבות מוצדקות (בדרך כלל), מדינת ישראל מחייבת תהליך מורכב, הכולל הפקה של אישורים שונים כדי לייבא כלב לארץ מחו"ל.

רוב האנשים גם רוצים גור שיש לו תעודות גזע אמינות וגידלו אותו בתנאים טובים.

אבל כדי להביא אותו לארץ תצטרכו גם לאתר כלב בריא, שיש לו אישור וטרינרי ממדינת המוצא, המוכיח כי הכלב נמצא במצב בריאות תקינה.

תצטרכו לוודא שהוא מחוסן נגד כלבת, שיש לו שבב אלקטרוני מתאים לתקנים הישראלים, שהוא לא כלב מסוכן. לאחר מכן תצטרכו לשלוח את כל האישורים האלה למנהל השירותים הווטרינריים של משרד החקלאות בישראל ולהמתין לקבלת אישור שלהם.

לבסוף תוכלו להתחיל לחפש חברת תעופה שיכולה להטיס את הכלב, למצוא טיסה מתאימה, שתאפשר לכם לנחות בשעות הפעילות של מסופי הבידוק ולהכניס את הכלב לארץ בלי עיכובים.

לכן אנשים רבים מעדיפים שירות מקצועי, שחוסך הרבה מאוד טרחה, ועוגמת נפש. 

שירות יבוא כלבים מחו"ל שלא משאיר מקום לטעויות

אנחנו ברביבולושן דוגס מבינים את הקושי הבירוקרטי שקיים במקרים של הטסת כלבים מחו"ל או יבוא כלבים מחו"ל ולכן מטפלים בכל התהליך עבור הלקוחות שלנו. אבל אנחנו גם יודעים שבחירה נכונה של הכלב חשובה לא פחות.

כדי להיות בטוחים שאתם מגשימים את החלום שלכם חשוב למצוא את גזע הכלבים הכי מתאים לסגנון החיים שלכם, לאופי שלכם, לבית ולמשפחה שלכם. כלב שזקוק לטיפול בדיוק במידה שמתאים לכם לתת לו. כלב עם אופי שתתחברו אליו בקלות ותאהבו לבלות איתו. כלב בריא, שמח ונעים, שילווה אתכם ואת המשפחה שלכם במשך שנים ארוכות של שמחה והנאה.

לכן אנחנו מקפידים לאתר גורים בריאים וגזעיים, עם תעודת גזע מקורית, שגדלו בבית גידול איכותי, בפיקוח התאחדות הכלבנים. שיש להם אמא ואבא כדי לדעת בדיוק מה אתם מקבלים. 

אנחנו גם מקפידים להתאים את אופי הכלב למה שאתם חולמים ומצפים לקבל וגם מוודאים לשלוח לכם סרטוני וידאו ותמונות של הגור, עד שהוא מגיע לגיל שבו אפשר להטיס אותו לארץ.

לסיכום, אם אתם מחפשים יבוא כלבים לישראל, שנותן לכם מעטפת שירותים מלאה ואיכותית, אתם במקום הנכון.

עם רביבולושן דוגס אתם לא צריכים לדאוג לכלום, כי אנחנו עושים את זה בשבילכם. לכם נשאר רק לקבל את החבר החדש והמושלם שבחרתם למשפחה.

מאמרים נוספים

יבוא כלב לישראל - למי אפשר לפנות על מנת להגשים את החלום?

אחת ולתמיד: כמה עולה לקנות כלב?

אנשים רבים מחפשים בנרות אחר הכלב המושלם ביותר עבורם, מאחר ורבים מעוניינים לצרף חבר נוסף למשפחה. אך יש לזכור כי לא כל כלב יתאים לצרכים

רועה קווקזי

רועה קווקזי - נאמן, חזק ואמיץ

אין ספק כי כל מי שמעוניין בכלב גדול ומרשים, יתעניין בכלב מגזע רועה קווקזי. מדובר על כלב חזק ועוצמתי, המגיע למשקל של 70 ק"ג ולגובה