גורי בולדוג אנגלי - איך לגדל אותם נכון?

אין כמו גורי בולדוג אנגלי, על מנת להתמוסס ממתיקות. מדובר על גזע בעל מראה קלאסי, הכולל מבנה מרובע ורחב, המעניק לו תחושה של כוח ועוצמה. אומנם מדובר על גזע נמוך יחסית, אך הבולדוג האנגלי מייצר תחושה אידיאלית של כוח וכבוד, המגיעים עם רגישות ובגרות. גורי הבולדוג מאופיינים במבנה הקלאסי של הגזע, כולל הפנים הפחוסות והגולגולת הרחבה, המכילה מצח מלא בקמטים. אך על מנת ליהנות ממערכת יחסית טובה עם הגור החדש שלכם, יש צורך לבנות אותה כבר מההתחלה. חשוב לדעת כיצד לגדל נכון את הגורים וכיצד להבטיח את רווחתם.

מה כדאי לדעת לגבי גורי בולדוג אנגלי?

חובבי הגזע יכולים להעיד על אחד מגזעי הכלבים המיוחדים ביותר, מאחר והבולדוג האנגלי ידוע בתור כלב רציני, מסור ונאמן. מדובר על גזע שזקוק לתשומת לב ויחס אישי מבעליו, לכן הוא לא יתאים למי שנאלץ לעבוד כל היום מחוץ לבית. הדבר נכון במיוחד כאשר מדובר על גורים, שזקוקים לטיולים תכופים ותשומת לב מוגברת. כדאי לזכור כי מדובר על גזע שנועד לשמש ככלב לוויה, לכן מדובר לרוב על כלבים רגועים וממושמעים במיוחד. רוב הבולדוגים האנגליים יוצרים קשרים חזקים עם המשפחה המאמצת. מדובר על גזע אינטליגנטי שמעוניין לרצות את הבעלים, לכן תהליך הלמידה יהיה מהיר יחסית והכלב ילמד בקלות את כל מה שתדרשו ממנו. מצד שני, ללא אילוף נכון, הגזע עלול להיות מעט תוקפני, לכן חשוב להקפיד על סירוס בגיל המתאים ואינטראקציה מתמדת עם כלבים אחרים.

כיצד כדאי לגדל גורי בולדוג אנגלי?

כדאי לזכור כי אין מדובר כאן על גזע אנרגטי במיוחד, לכן אין צורך להקפיד על ריצות יומיומיות ושגרת חיים פעילה מידי. חשוב לחשוף את הגור לכלבים אחרים, על מנת לאפשר לו ללמוד כיצד לתקשר עם כלבים ולמנוע תוקפנות. כמו כן, חשוב לספק לגורים אתגרים שכליים שונים, מאחר ומדובר על גזע בעל אינטליגנציה גבוהה במיוחד, שנהנה להתמודד עם אתגרים ולפתח את יכולות המחשבה שלו. הבולדוג האנגלי חובב נסיעות ידוע, לכן מומלץ לקחת איתכם את הגורים לטיולים ולחברים ולאפשר להם להפוך לחלק מהחיים שלכם. מעבר לכך, חשוב להקפיד על כל שלבי החינוך של גור חדש בבית, הכוללים גישה סבלנית, חינוך לצרכים, הקפדה על תזונה נכונה וביקורים סדירים אצל הווטרינר.

אני ולדה ואני עומדת מאחורי רביבולושן דוגס. אנחנו מתמחים בייבוא והטסת כלבים גזעיים לארץ ונשמח לאתר עבורכם גורי בולדוג אנגלי המחזיקים בכל התעודות המתאימות. אני פועלת לחבר בין הכלב המתאים ביותר לכל לקוח, לצד טיפול בכל הבירוקרטיה הנדרשת לצורך ייבוא הכלבים מחו"ל. אנו פועלים תחת פיקוח ההתאחדות העולמית לכלבנות, במטרה להבטיח שמירה אדוקה על רווחת הגור ורווחת ההורים שלו, לצד הקפדה על חוקיות ובטיחות לכל אורך התהליך. לקבלת מידע נוסף, צרו קשר!

מאמרים נוספים

יבוא כלב לישראל - למי אפשר לפנות על מנת להגשים את החלום?

אחת ולתמיד: כמה עולה לקנות כלב?

אנשים רבים מחפשים בנרות אחר הכלב המושלם ביותר עבורם, מאחר ורבים מעוניינים לצרף חבר נוסף למשפחה. אך יש לזכור כי לא כל כלב יתאים לצרכים

רועה קווקזי

רועה קווקזי - נאמן, חזק ואמיץ

אין ספק כי כל מי שמעוניין בכלב גדול ומרשים, יתעניין בכלב מגזע רועה קווקזי. מדובר על כלב חזק ועוצמתי, המגיע למשקל של 70 ק"ג ולגובה