איך אפשר לייבא כלב מרוסיה?

היום ניתן למצוא בארץ לא מעט חובבי כלבים גזעיים, שמוכנים להשקיע את הזמן, המאמץ והמשאבים הדרושים, על מנת להבטיח לעצמם את כלב החלומות שלהם. באמצעות ייבוא כלב מרוסיה ניתן להבטיח לעצמכם כלב טהור גזע, המגיע מבית גידול מוכר וידוע, הנתון לפיקוח אדוק של ההתאחדות העולמית לכלבנות. תפקידה של ההתאחדות היא לפקח על בתי הגידול ולוודא כי הן הגורים והן הוריהם זוכים לתנאי חיים טובים. חברה המתמחה בתחום תוכל לאתר עבורכם את כלב החלומות שלכם ולנהל עבורכם את כל ההליך הבירוקרטי, על מנת להבטיח לכם את הטסת הכלב לארץ בצורה חוקית ובטוחה לחלוטין.

איך כדאי לייבא כלב מרוסיה – כל התשובות במקום אחד!

אומנם ניתן לנהל את כל תהליך ייבוא והטסת הכלב בצורה עצמאית, אך ההמלצה הכללית היא להיעזר בשירותיה של חברה שמתמחה בתחום. זוהי הדרך היעילה ביותר להבטיח לעצמכם שקט נפשי ולוודא כי אכן תקבלו את הכלב שתמיד חלמתם עליו. מי שיבחר להתנהל בצורה עצמאית, עלול למצוא את עצמו קורבן לתרגיל עוקץ, הכולל מכירת כלבים לא גזעיים, שאינם מחזיקים בתעודות הנדרשות. כמו כן, ניתן למצוא לא מעט גורמים מפוקפקים שישמחו להבריח עבורכם כלב בצורה לא חוקית, אך הדבר כרוך בסבל עבור הכלב וכמובן שמדובר על תהליך לא חוקי ולא בטיחותי. מומלץ לעבוד עם חברה מקצועית ומוכרת שמתמחה בתחום, על מנת להבטיח לעצמכם את הכלב שתמיד רציתם, לצד שקט נפשי והתנהלות עניינית ומקצועית לכל אורך הדרך.

ייבוא כלב מרוסיה – היבטים שונים שיש להכיר

קודם כל, חשוב לזכור כי על מנת לייבא כלב מרוסיה יש צורך לעבור תהליך ארוך ומורכב של בירוקרטיה ברוסיה ובארץ. לא ניתן פשוט להעלות את הכלב על המטוס, אלא יש לדאוג לאישורים מתאימים ולעמידה בכל הקריטריונים הנדרשים. למשל, הכלב חייב להיות בן 4 חודשים לפחות, מאחר וכלב צעיר יותר אינו מחזיק במערכת חיסון איתנה, לכן ישנו סיכוי גבוה כי הוא יחלה ולא ישרוד את הטיסה. מעבר לכך, הכלב חייב לעבור חיסון נגד כלבת, תילוע ובדיקת דם המעידה על רמה תקינה של נוגדני כלבת. כמו כן, יש צורך להנפיק רישיון יבוא שמאושר על ידי מנהל השירותים הווטרינריים במשרד החקלאות הישראלי ותעודת בריאות, החתומה על ידי הווטרינר הממשלתי. כמובן שכל המסמכים והתעודות חייבים להיות מתורגמים לשפה האנגלית ויש לשלוח אותם בזמן, על מנת לקבל את האישור המיוחל להטסת הכלב.

אנו בחברת רביבולושן דוגס נשמח לסייע לכם לייבא כלב מרוסיה. אנו מתמחים בהטסת וייבוא כלבים לארץ ובאיתור הכלבים האיכותיים ביותר, המחזיקים בכל התעודות הנדרשות ומגיעים עם אילן יוחסין ידוע מבתי הגידול הנחשבים ביותר. אנו מספקים שירותי בוטיק, הכוללים את כל הטיפול הבירוקרטי ברוסיה ובארץ, כולל הטיפולים הווטרינריים הנחוצים והנפקת כל האישורים והתעודות הנדרשות. נשמח לענות על כל שאלה, צרו קשר!

מאמרים נוספים

יבוא כלב לישראל - למי אפשר לפנות על מנת להגשים את החלום?

אחת ולתמיד: כמה עולה לקנות כלב?

אנשים רבים מחפשים בנרות אחר הכלב המושלם ביותר עבורם, מאחר ורבים מעוניינים לצרף חבר נוסף למשפחה. אך יש לזכור כי לא כל כלב יתאים לצרכים

רועה קווקזי

רועה קווקזי - נאמן, חזק ואמיץ

אין ספק כי כל מי שמעוניין בכלב גדול ומרשים, יתעניין בכלב מגזע רועה קווקזי. מדובר על כלב חזק ועוצמתי, המגיע למשקל של 70 ק"ג ולגובה