איך מקבלים אישור להטיס כלב מאוקראינה?

לא מעט אנשים מתעניינים בתחום של ייבוא והטסת כלבים מאוקראינה. מדובר על אחת המדינות המוכרות ביותר עבור חובבי הכלבים הגזעיים, מאחר והיא ידועה באיכות בתי הגידול שלה ובהקפדה על אילנות יוחסין איכותיים ושמירה על כל התעודות הרלוונטיות. כמובן שניתן למצוא באוקראינה מגוון רחב של כלבים, כאשר חלקם נהנים מטוהר גזע מושלם, בעוד שאחרים אינם מחזיקים בתעודות הרלוונטיות ועלולים להכיל ערבובים של מספר גזעים שונים. לכן כל מי שמעוניין לייבא כלב מאוקראינה, חייב מראש לעבוד עם חברה שמתמחה בתחום, על מנת להבטיח לעצמו את כלב החלומות שלו. זוהי הדרך היחידה להבטיח את בטיחות הקנייה, רווחת הכלב והוריו וכמובן הקפדה על תהליך בטוח וחוקי לחלוטין.

מה חשוב לדעת לגבי קבלת אישור להטיס כלב מאוקראינה?

כמובן שהטסה של כלב לארץ כרוכה בלא מעט בירוקרטיה, מאחר ויש צורך להתנהל מול בית הגידול, הנהלים של אוקראינה והנהלים של הארץ. יש צורך להנפיק רישיון יבוא עבור הכלב, להעביר את הכלב טיפולים ווטרינרים מתאימים, לוודא כי הוא קיבל חיסון כלבת ועבר השתלת שבב וכמובן להנפיק עבורו תעודת בריאות אוקראינית, המעידה על המצב הבריאותי שלו. נהוג לעבוד עם חברה שמתמחה בתחום, על מנת לקצר את התהליך ולהתנהל בצורה יעילה ונכונה יותר. השלב הראשוני יהיה להנפיק רישיון יבוא, המאושר על ידי מנהל השירותים הווטרינרים במשרד החקלאות הישראלי. לצורך כך, הכלב חייב להיות בן 4 חודשים לפחות והוא חייב לעבור חיסון כלבת, תילוע ובדיקת דם לצורך בדיקת נוגדני כלבת. כל התהליך אמור להתבצע באוקראינה ולעמוד בסטנדרטים הנחוצים.

אישור להטיס כלב מאוקראינה – כיצד לעשות זאת נכון?

אחד השלבים הראשוניים שיש להקפיד עליהם, הוא הנפקת תעודת בריאות חתומה על ידי הווטרינר הממשלתי עד עשרה ימים לפני מועד ההטסה של הכלב. תעודת הבריאות חייבת להכיל אישור כי הכלב נבדק ואינו מראה סימנים לזיהום או מחלה מדבקת. כמו כן, התעודה אמורה להכיל אישור כי חיסון הכלבת התבצע במהלך 12 החודשים שקדמו לטיסה וכי חלף לפחות חודש מיום החיסון ועד להגעת הכלב לארץ. מעבר לכך, יש לוודא כי התעודה מכילה אישור על רמת נוגדני כלבת תקינים, בהתאם לסטנדרט העולמי. חשוב כמובן לתרגם את כל המסמכים, האישורים והתעודות לשפה האנגלית ולשלוח אותם לשירותים הווטרינרים במשרד החקלאות הישראלי. יש לקחת בחשבון כי זמני המענה עלולים להתעכב.

אנו בחברת רביבולושן דוגס נשמח לסייע לכם בקבלת אישור להטיס כלב מאוקראינה ובהתנהלות הכללית מול אוקראינה, בתי הגידול וכל הבירוקרטיה הקשורה לייבוא הכלב לארץ. אנו מאמינים בהתאמה המושלמת בין הכלב לבעליו, לכן אנו נסייע לכם לכל אורך הדרך. אנו נאתר עבורכם כלב גזעי מבית גידול איכותי, המחזיק בכל התעודות הנדרשות. לאחר מכן, נטפל עבורכם בכל הבירוקרטיה ובטיפולים הווטרינרים הדרושים, על מנת להביא את הכלב אליכם. לקבלת פרטים נוספים, צרו קשר!

מאמרים נוספים

יבוא כלב לישראל - למי אפשר לפנות על מנת להגשים את החלום?

אחת ולתמיד: כמה עולה לקנות כלב?

אנשים רבים מחפשים בנרות אחר הכלב המושלם ביותר עבורם, מאחר ורבים מעוניינים לצרף חבר נוסף למשפחה. אך יש לזכור כי לא כל כלב יתאים לצרכים

רועה קווקזי

רועה קווקזי - נאמן, חזק ואמיץ

אין ספק כי כל מי שמעוניין בכלב גדול ומרשים, יתעניין בכלב מגזע רועה קווקזי. מדובר על כלב חזק ועוצמתי, המגיע למשקל של 70 ק"ג ולגובה