יבוא כלבים מרוסיה או מאוקראינה - האם זה אפשרי ומה צריך לעשות?

היום ניתן לשמוע יותר ויותר על יבוא כלבים מרוסיה או מאוקראינה, מאחר ומדובר על דרך נוחה ויעילה לייבא את כל גזעי הכלבים הפופולאריים ביותר. רבים היו רוצים לאתר את הכלב המושלם ביותר עבורם, בהתאם לגזע מסוים ולאופי הרצוי של הכלב. בתי הגידול ברוסיה או באוקראינה ידועים בכלבים האיכותיים שלהם וברמת ההקפדה הגבוהה על אילנות יוחסין. חשוב כמובן לעבוד עם חברה מקצועית ואמינה המתמחה בתחום, על מנת להבטיח לעצמכם כלב טהור גזע, המגיע מבית גידול איכותי. חברה מסוג זה תהיה תחת פיקוח ההתאחדות העולמית לכלבנות, מאחר וזוהי הדרך היחידה להבטיח את השמירה האדוקה על רווחת הגורים והוריהם. כמו כן, החברה תדאג עבורכם לכל הפן הבירוקרטי של הטסת הגורים לארץ, כולל כל ההתנהלות מול מדינת המוצא והווטרינרים.

יבוא כלבים מרוסיה או מאוקראינה – מה חשוב לדעת מראש?

קודם כל, יש לזכור כי ייבוא כלבים לארץ אינו תהליך פשוט, מאחר והוא כולל בירוקרטיה מסורבלת ומתישה. משרד החקלאות אחראי על נהלי היבוא של המדינה והוא קבע חוקים נוקשים ביחס לייבוא כלבים. רוב האנשים אינם מעוניינים לעבור את התהליך בצורה עצמאית, מאחר ויש צורך להתנהל מול גורמים שונים ולהכיר את כל הניואנסים, על מנת לזרז את התהליך ולמנוע חסרים של אישורים או טפסים רלוונטיים. חברה המתמחה בתחום מכירה היטב את כל הדקויות ויודעת בדיוק כיצד להתמודד מול הבירוקרטיה ברוסיה או באוקראינה ובארץ. למשל, כדאי לדעת כי ניתן לייבא כלבים בני 4 חודשים לפחות, מאחר וגורים צעירים יותר נחשבים לרגישים יותר למחלות. זהו השלב שבו מערכת החיסון של הכלב מתחזקת והוא יותר עמיד למזיקים שונים.

יבוא כלבים מרוסיה או מאוקראינה – על מה חשוב להקפיד?

ישנם מספר קריטריונים שיש לעמוד בהם, על מנת לייבא כלב לארץ. למשל, יש לוודא כי הכלב מחזיק בשבב בינלאומי, הכולל 15 ספרות. כמו כן, הכלב חייב להיות מחוסן לכלבת ויש להקפיד על ביצוע החיסון לפחות 30 יום לפני הגעת הכלב לארץ. לאחר הגעת הכלב, יש לבצע לו בדיקת נוגדני כלבת, בדיקה העלולה לקחת לא מעט זמן. כמו כן, יש להקפיד על הנפקת רישיון יבוא לצורך יבוא הכלב ותעודת בריאות ווטרינרית. תעודת הבריאות מעידה כי מדובר על כלב בריא ויש לוודא כי היא הונפקה עד עשרה ימים לפני הגעת הכלב לארץ. 

אנו בחברת רביבולושן דוגס מתמחים בתחום של יבוא כלבים מרוסיה או מאוקראינה ונשמח לסייע לכם בתהליך. אנו מאמינים בהתאמה מושלמת בין הכלב לבעליו, לכן אנו מקפידים על שירותי בוטיק ברמה הגבוהה ביותר, הכוללים יחס אישי וליווי צמוד לכל אורך הדרך. אנו מטפלים בכל הבירוקרטיה הכרוכה בתהליך, כולל הבירוקרטיה ברוסיה או במאוקראינה ובארץ, איתור הגור המתאים עבורכם וכמון הקפדה על טיפול ווטרינרי. כל התהליך מתבצע באופן חוקי ובטיחותי, על מנת להבטיח את רווחת הכלב ואת השקט הנפשי שלכם. למידע נוסף, צרו קשר!

מאמרים נוספים

יבוא כלב לישראל - למי אפשר לפנות על מנת להגשים את החלום?

אחת ולתמיד: כמה עולה לקנות כלב?

אנשים רבים מחפשים בנרות אחר הכלב המושלם ביותר עבורם, מאחר ורבים מעוניינים לצרף חבר נוסף למשפחה. אך יש לזכור כי לא כל כלב יתאים לצרכים

רועה קווקזי

רועה קווקזי - נאמן, חזק ואמיץ

אין ספק כי כל מי שמעוניין בכלב גדול ומרשים, יתעניין בכלב מגזע רועה קווקזי. מדובר על כלב חזק ועוצמתי, המגיע למשקל של 70 ק"ג ולגובה